Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

У Сумах відбувся вечір пам’яті Володимира Висоцького

Анастасія Літвіненко 29 июля 2019 в 16:00
24 липня у Агенції промоції «Суми» відбувся вечір пам’яті Володимира  Висоцького. Під час нього 12 сумських виконавців декламували вірші та виконували пісні з його творчості. Даний вечір був присвячений 39     роковинам  з  дня його смерті. До речі, подібні заходи відбуваються вже в дванадцяте та проходять також до дня народження Володимира Висоцького. Цього разу на вечорі звучали пісні, присвячені різним темам: чоловічій  дружбі,  ліричні,  воєнні,  веселі  та інші.

Зокрема, цілу низку пісень у ексцентричній, драйвовій манері, притаманній  Висоцькому, виконав Микола Боженко. Серед них, присвячена морській тематиці «І лягають на курс» та композицію про корсара. А співорганізатор заходу Григорій Богомолов зробив присутнім подарунок, неперевершено виконавши пісню «Скільки чудес за туманами криється».  Євгенія Торопова чуттєво виконала композицію «У  метушні міст, у потоці машин». Крім того, вона презентувала пісню на слова Андрія Вознесенського та музику Володимира Висоцького «Не забудь про мене». Доповнили приємне  враження від концерту дует Ольги Козаченко і Сергія Малюка, які виконали композицію про Землю, а також ніжно і проникливо заспівали пісню «Кохаю зараз тебе не таємно», створивши на сцені для глядачів невеличку імпровізовану  міні – виставу.  Потім продовжив вечір Сергій  Борщ, який вразив присутніх піснями «Лірична» і «Ой, де був я учора»  в українському перекладі. А Олександр Сорокін виконав композицію «Балада про дитинство» та інші. Незабутніми піснями з раннього періоду творчості, присвяченим різним життєвим ситуаціям, а також військовій тематиці радували цього вечора також інші виконавці. Крім того, в ході концерту прозвучало багато віршів, які виконали сумські поети, присвятивши їх пам’яті Володимира Висоцького. Серед них, театральна сценка «Може бути».

А ще доповнив  неймовірну і по справжньому теплу атмосферу вечора  ведучий Григорій Богомолов, який провів його у віршованій формі, познайомивши у такий спосіб присутніх  зі сторінками біографії і творчості  Володимира Висоцького. Зокрема, на концерті було наголошено на тому, що  він є автором 450 пісень, серед яких 120 – до  фільмів і вистав. Цікаво було дізнатися також про те, що легендарний співак був нашим земляком, оскільки його бабуся і дідусь мешкали у Житомирі.  До того ж невід’ємною складовою вечора  став масштабний, намальований на полотні і розміщений у центрі сцени портрет Висоцького, який незримо був присутній на концерті, присвяченому його пам’яті. Він тривав 2 години, зібрав понад сто глядачів  та не залишив байдужим нікого з присутніх у залі. Наприкінці заходу його співорганізатор Григорій Богомолов анонсував, що наступний концерт, приурочений до дня народження Володимира Висоцького відбудеться 25 січня наступного року. То ж будемо з нетерпінням чекати наступної зустрічі з творчістю легендарного поета, співака, актора і непересічної особистості, пісні якого переживуть століття.

38
Комментариев
0
Просмотров
11146
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.