Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Про компанію

Компанія “Всі Суми Панорама-медія” для тих, хто хоче зробити світ кращим.

Назва книги відомого чеського письменника Мілана Кундери “Нестерпна легкість буття” цілком можна назвати творчим кредо видання.

Перший номер суспільно-політичної газети “Панорама” вийшов у світ у грудні 1998 р. Сьогодні “Панорама” – “товста” газета з безліччю кольорових сторінок, популярною ТВ-програмою та різноманітними додатками (“Вища школа”, “Велика економіка”, ” АГРО”, “Рейтинг ТОП 50” тощо)

Загальний тираж газет “ВС Панорама-медіа” та “Панорами ТВ” – 44 000 прим.

Видання розповсюджуються у м. Суми та Сумській області у роздрібних мережах та за підпискою. Газети виходять щотижня, щосереди.

“Панорама” – це газета, яку купують, щоб читати, а читають у тому, щоб робити.

На Першому професійному конкурсі преси “Панорама” перемогла у номінаціях “Найкраще використання інфографіки” та “Найкраща маркетингова ідея у просуванні газети” (система доставки “Литва”). Також “Панорама” стала лауреатом у номінаціях “Найкращий загальний дизайн газети” та “Найкраща стаття на тему прав людини”.

“Панорама” неодноразово ставала лауреатом конкурсів журналістських розслідувань, а у 2009 р. отримала Гран-прі за розслідування про махінації з видачею земельних ділянок у Сумській міській раді.

Журналісти “Панорами” також публікували гучні розслідування про “благодійні” медичні фонди, отримання фальшивих дипломів про вищу освіту, контрабанду вантажів подвійного призначення тощо. Одне з найгучніших розслідувань – “Піраміда Чмиря” (www.vsisumy.com.ua) – про масові фальсифікації на місцевих виборах – “Панорама” опублікувала у 2010 році.

Багато наших журналістів сьогодні працюють у Києві у провідних виданнях та на популярних телеканалах. У столиці “Панораму” вже давно називають кузнею кадрів.

Ми пишаємося своїми колегами та їх успіхами.

“Панорама” пише не лише про політику та проблеми. Це газета для всієї сім’ї: “Дитяча сторінка”, “Жіночий клуб”, “Спорт”, життєві історії, гумор, поради лікарів і т.д.

Але у всіх матеріалах наше кредо незмінне: ми газета для тих, хто хоче зробити свій будинок, двір, вулицю, квартал, район, місто, область, країну, світ кращий.

Якщо вам цей намір до вподоби, приєднуйтесь до нас.

Редакція газети та сайту:

Головний редактор Євген Положій: pologiy@ukr.net
Головний редактор «Панорама ТБ» Олена Касаткіна

м. Суми, Покровська пл., 6, 2 поверх.
Тел./факс: (0542) 770-604
Редакція газети: (0542) 770-828, 770-478, 770-479
Відділ IT та інновацій: (0542) 770-479
E-mail редакції газети та сайту: vsisumy@gmail.com