Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Правила користування сайтом "Всі Суми"

Можливості користувачів сайту


Користувач, який зареєстрований на сайті та пройшов авторизацію, може:

– додати блоговий запис, фотогалерею або відео на свою персональну сторінку;
– додати коментар до будь-якого матеріалу іншого автора;
– підтримати матеріал, що сподобався;
– обговорити матеріал у своєму блозі;
– підписатися на улюбленого автора (журналіста, блогера), щоб читати його матеріали;
– написати, у разі потреби, листа редактору сайту.

 

Правила поведінки учасників


На нашому сайті категорично заборонено:

– розміщення записів або коментарів, зміст яких суперечить чинному законодавству України;
– використання ненормативної лексики;
– заклики до національної ворожнечі;
– образа журналістів, співрозмовників, відвідувачів, модераторів чи адміністраторів сайту,
– втручання у приватне життя людей;
– розміщення фотографій, на яких зображена реклама, еротика або порнографія, а також фотографії, які можуть образити інших користувачів.

Користувач, який уперше порушив зазначені правила, спочатку буде попереджений адміністрацією сайту, а після повторення порушення його обліковий запис (персональну сторінку) буде видалено.

У коментарях ставтеся з повагою та толерантністю до будь-якого користувача сайту, навіть якщо ви не поділяєте його погляду, або вам неприємні його записи та коментарі.Нехай доброзичливість і терпимість стануть звичною нормою поведінки наших користувачів сайту та його своєрідною візитною карткою.
 

Адміністрація сайту


Адміністрація сайту безкоштовно надає користувачам широкі можливості щодо розміщення різної інформації, що не суперечить цим правилам і українському законодавству.

Адміністрація залишає за собою право видаляти з сайту записи, коментарі та фотографії, що суперечать перерахованим правилам, а в окремих випадках – і персональні сторінки користувачів-порушників. При цьому адміністрація не вступає до листування з користувачами та не пояснює причини своїх дій.
 

Авторські права


Усі права – захищені. Використання журналістських матеріалів на сайті “Панорама” дозволяється за умови розміщення посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на сайт “Панорама”. Усі права на матеріали, розміщені користувачами сайту, належать їхнім авторам. Використання матеріалів користувачів проводиться після погодження з їхніми авторами.
 

Увага!


Проходячи реєстрацію, цим самим ви даєте зобов’язання дотримуватися рамок, позначених у цих правилах, і приймаєте на себе відповідальність за їхнє порушення.