Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Сумам прогнозують землетруси до 5-6 балів

Денис Крикунов 21 сентября 2010 в 18:22
Найближчим часом територія України потерпатиме від землетрусів до 9 балів– прогнозують в інституті геофізики імені Суботіна

А все через сейсмоактивний регіон "Вранча", розташований в Румунії, що весь час генерує потужні поштовхи на великій глибині, повідомляє телеканал "24".
Подібні землетруси вже проявлялися у 1940, 1977, 1986 та 1990 роках і відчувалися по всій території України та навіть у сусідній Росії, зокрема, у Москві та Санкт-Петербурзі.
"Так як вже давно не було цих землетрусів, а період повторюваності їх от-от буде досягнутий, то можна очікувати, що будуть такі землетруси відчуватися і на нашій території", - пояснює заступник директора Інституту геофізики ім. Субботіна Олександр Кендзера.
"Але землетруси зони "Вранча", як правило, небезпечні для дуже протяжних об'єктів", - зауважив він.
Відтак у небезпеці дамби та мости, які землетруси можуть зруйнувати. Загалом же науковці прогнозують, що трусити Україну буде в межах семи балів.
Тільки мешканцям Кримського півострова можна хвилюватися більше - тут розглядують можливість коливань близько дев'яти балів.
За 12-бальною шкалою землетруси потужністю в 7 балів називають дуже сильними, вони можуть викликати тріщини у кам'яних будівлях. Антисейсмічні будівлі при таких поштовхах лишаються неушкодженими.
Українська правда
http://life.pravda.com.ua/problem/4c98bdfeb54b2/

рисунок СЕГОДНЯ

Больше информации читайте здесь:

http://www.segodnya.ua/news/14175640.html

79
Комментариев
8
Просмотров
29840
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Комментарии

Денис, Ваша фамилия соответствует статье.Кто давал Вам информацию конкретно? Отож!

А еще вскоре будет Армагеддон !!!

Да это просто маневр для отвлечения!!!

Это чтобы о Налоговом кодексе не думали.

Помню землетрясение 1977 года,я даже с кровати скатилась, мне тогда было 4 года, но я запомнила отлично, так что не ёрничайте.

да трясло мебель двигалась собаки выли жуть

Еще будет цунами и извержение вулкана.

быстрей россия нас закидает водородными бомбами чем будит у нас землетрясение.. пишут недоумки кому выгодно распускать фальш