Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Євген Положій і його книга про останню війну

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека 22 марта 2016 в 15:11
«Іловайськ» — книга про сутність війни: героїзм і зраду, хоробрість і боягузтво, мужність та людяність українських солдат і офіцерів, про найбільшу поразку української армії в ході війни на сході країни. І найголовніше — про безмежну любов до Батьківщини. Це книга про інформаційний прорив в людському духовному сприйнятті життя і смерті.
«Іловайськ» — книга-попередження всьому світові про те, який крихкий мир, і яка відповідальність лежить на кожному із нас, щоб зберегти та захистити його. Заради цього варто жити, творити й писати такі книжки. І варто їх читати.
Головні герої  новел — воїни-захисники української землі та їх долі.
«Кабан» — сильний і мужній український кулеметник — майже два тижні лежить у морзі схований під небіжчиками. Поранений, знесилений, нерухомий … Нестерпний сморід  роз’їдає його тіло й рани, випікає очі, гальмує подих. Він марить і розмовляє з мерцями…Чи витягне кулеметник свій щасливий квиток на життя?
«Іловайський котел» — біль України, біль материнського серця. Рана, яка не загоїться повік.
Що робити, коли після п’яти діб виснажливого пошуку, мати дізнається на уже підконтрольній Україні території — в труні  лежить тіло не її сина, а невідомого українського солдата? «…Правда і відчуття біди накотилися на неї з новою силою». Де і яким багатостраждальним буде пошук єдиного сина?
Читайте! 

Близнякова Катерина

  
110
Комментариев
0
Просмотров
2745
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.