Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Не хлібом єдиним живе людина

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека 23 сентября 2022 в 14:34
В рамках проекту «Резиденція тиші» в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся інформаційний калейдоскоп «Не хлібом єдиним живе людина». Захід проведено для відвідувачів Сумської обласної організації Українського товариства глухих в рамках реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 р.

Тема зустрічі – вільний час.

Працівники відділу обслуговування користувачів за допомогою перекладача розповіли про різні види зайнять у вільний час. Це може бути в’язання, вишивання, плетіння лозою, малювання, зайняття ліпниною, різьба по дереву, гра в шахи, вирощування мікрозелені, приготування смачних страв та безліч інших.

Присутні мали змогу познайомитись з Ольгою Олійник, яка працює в бібліотеці і має багаторічне захоплення: у свій вільний час виготовляє цікаві м’які іграшки. Майстриня розповіла з чого все почалось, як виникає задум іграшки, з якими матеріалами працює, як її витвори знаходять нових господарів не тільки в Україні, а і за кордоном. Демонструвались слайди з іграшками, що залишились тільки вже на фото. Жвавий інтерес викликала виставка останніх робіт.

Учасники заходу познайомилися з виданнями з фонду бібліотеки за темою.

Вільний час – це джерело нових можливостей і варто його проводити з користю для свого розвитку.

 
0
Комментариев
0
Просмотров
645
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.