Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Квіткове навчання

Вища школа, спецпроект
ВС 11 апреля 2012 в 12:52
Територія нашого університету – це справді привід для законної гордості. На широтах нашого студентського містечка ландшафтні дизайнери з року в рік створюють все нові і нові квіткові експозиції, і кожна з них є витвором мистецтва. На підході до навчальних корпусів університету гордо майорить державний прапор України – національна гордість та символ нашої незалежності. Алея, яка веде нас до головного корпусу, влітку завжди вбрана квітами, і навіть закінчений песиміст, пройшовши по ній, замилується цим квітковим дивом і зрозуміє, що життя прекрасне, якщо в ньому є така краса! І напевно, кожен студент, йдучи на пари, на кілька хвилин забуває і про сесію, і про інші молодіжні турботи… Не менше милує око нестандартна архітектура навчальних корпусів.

Ну й, звичайно, кожний студент СНАУ вже не уявляє собі територію без церкви, розташованої між навчальними корпусами та гуртожитками. Церква Святої мучениці Валентини – це єдиний в Україні храм, який був зведений на території вищого навчального закладу – Сумського національного аграрного університету. 7 червня 2003 року Преосвященнейший Іов, єпископ Сумський і Охтирський, освятив місце під будівництво церкви. Щоденно над зведенням храму працювало біля 60-ти робочих БМУ «Житлобуд» під керівництвом І.М. Трофименка. Вже до 1-го вересня практично всі будівельні роботи були закінчені. 27 вересня 2003 року, на свято Воздвиження Животворящого Хреста Господня, відбулося освячення новозведеного храму. Церква побудована у вигляді хреста і завдяки балконам вміщує близько 500 чоловік. На колокольні розміщені 8 дзвонів.

Як сам храм, так і терміни його будівництва є унікальними, адже побудований він за неповні 3 місяці. В Україні це єдиний храм на честь святої Валентини.

Храм відкритий щоденно з 7-30 по 19-30.

0
Комментариев
0
Просмотров
1487
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.