Магія танцю Sway

Вища школа, спецпроект
ВС 17 мая 2012 в 12:48
Напевне, не тільки у Сумському національному аграрному університеті, а й взагалі у нашому рідному місті Суми та за його межами, є багато прихильників університетського ансамблю бального танцю Sway. За 14 років існування цей колектив вже встиг заявити про себе, постійно беручи участь в університетських, загальноміських та всеукраїнських культурно-мистецьких заходах. Його учасників пам’ятають сцени фестивалів "Сумські зорі", "Студентська весна", "Софіївські зорі" та навіть міжнародних закордонних фестивалів!

Як відомо, купити можна майже все, навіть перші місця на конкурсах. Але ні за які гроші не купиш глядацької любові та симпатії, щирих оплесків і отієї неповторної атмосфери, яка виникає в залі, коли виступи артистів цілком захоплюють публіку. Все це можна тільки заслужити талантом, щирістю та невтомною працею.

У цьому могли ще раз пересвідчитись ті, хто був запрошений на концерт ансамблю Sway, який відбувся напередодні Всесвітнього дня танцю. Впродовж всього вечора у залі вирував справжній феєрверк емоцій! На сцені запальні та темпераментні "Карибські пристрасті" і танго "Потанцюємо!" змінювалися вишуканим "Віденським балом" та "Подихом Місяця", нестримний Cool Vibes заставляв затамувати подих, а ніжний "Ты мой свет…" налаштовував на ліричний лад. Яскраві композиції "Про що мріє студент", "Зустріч у ресторані", "Дзвони кохання" , "Фортуна" - це ж просто міні-спектаклі, коли за 3-4 хвилини танцю проживається якась історія з життя, жартівлива, романтична, пристрасна на межі життя й смерті… Веселі й безтурботні стиляги-студенти у "Міс Кісс", неземні казкові феї і галантні кавалери з "Міста янголів" - блискавично змінювалися сюжети, костюми, настрій - незмінним залишалися лише майстерність виконання кожного номера й повна самовіддача танцюристів. А фінальна "Клеопатра" вже встигла стати візитною карткою колективу, незмінно викликаючи шквал оплесків у залі.

Участь у концерті взяли й танцюристи з коледжу СНАУ – ансамбль "Супутник" (художній керівник - Ксенія Блюмська). Їх ніжний романтичний вальс підкорив серця глядачів. Як зазначає Юрій Сергеєв, засновник та беззмінний керівник ансамблю, наразі Sway - це не тільки безпосередньо студентський колектив. Це масштабний проект, в якому знайшлося місце як найменшеньким учасникам - хореографічній студії для малечі "Свейчики", так і викладачам університету, які мають потяг до прекрасного (для них з 2011 року організований хобі-клас). Їх виступи приємно урізноманітнили концертну програму вечора.

Ми запитали у керівника, хто ж може стати учасником цього прекрасного колективу. "Кожен студент Сумського національного аграрного університету", - говорить Юрій Геннадійович. Головна умова – любити мистецтво танцю, не шкодувати власних сил (ліниві тут не затримуються!), відповідально ставитися до справи, а найголовніше – бути артистом в душі. У наступному році Sway святкуватиме 15-річний ювілей - тож побажаємо його учасникам нових творчих здобутків!

1
Комментариев
0
Просмотров
2343
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.