Гарантоване місце роботи

Вища школа, спецпроект
ВС 11 апреля 2012 в 12:46
Ярмарок професій. Випускники СНАУ працюють на провідних аграрних підприємствах України
СНАУ забезпечує працевлаштування кожному студенту.

Як свідчить невблаганна статистика, вступаючи до вишу, не так вже й багато абітурієнтів замислюються над тим, чи знайдуть вони після його закінчення роботу. На момент вступу кожного хвилює головне: тільки б балів вистачило, та ще й бажано – на бюджет!

Але курсі десь так на третьому починаєш усвідомлювати, що навчання рано чи пізно скінчиться і з усією гостротою постане вічне питання: «Що робити?» Як, де шукати для себе місце роботи, адже, хоча газетні сторінки рясніють оголошеннями на кшталт «Солідній фірмі потрібні бухгалтери, юристи, технологи (необхідне підкреслити)», ентузіазм новоспеченого фахівця тут же охолоджується наступною фразою про досвід роботи. А де ж його взяти вчорашньому випускнику?!

Проблема? Звісно… Тільки не для студентів Сумського національного аграрного університету! Однією з чисельних переваг навчання у СНАУ є те, що кожному випускнику по закінченню навчання вже гарантоване місце першої роботи. Про це дбає університетський відділ працевлаштування та військового обліку. Вже декілька років поспіль в університеті декілька разів на рік проводиться ярмарок професій, на якому роботодавці та випускники мають можливість поспілкуватися без посередників, дізнатися якнайбільше один про одного і зрештою – досягти бажаної мети: випускнику – достойну роботу, роботодавцю – ініціативного молодого фахівця. А крім того, таким же чином господарства та фірми відбирають собі студентів для проходження виробничої практики. І, як показує досвід, студент, який добре зарекомендував себе під час проходження практики, у подальшому має гарні шанси працевлаштуватися. Так, на ярмарку професій, що відбувся в СНАУ 14 березня, 38 студентів працевлаштовані і ще 80 запрошені для подальшої співбесіди.

Але наші студенти – люди ініціативні і, не покладаючись тільки на дорослих, для пошуку роботи використовують всі можливості. При студентському ректораті діє студентське бюро з працевлаштування, яке теж налагоджує співпрацю з підприємствами області, сприяючи працевлаштуванню випускників.

Найбільші шанси знайти роботу, яка б приносила моральне й матеріальне задоволення, мають випускники, які протягом навчання в університеті проходили виробничу практику на кращих підприємствах України і зуміли добре себе зарекомендувати, а також ті, хто побував на практиці за кордоном.

0
Комментариев
0
Просмотров
1931
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.