Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Форум сільської молоді

Вища школа, спецпроект
ВС 17 мая 2012 в 17:14
Практика для студентів. Ректор СНАУ В. Ладика та гендиректор ТОВ "Чарівний світанок" І. Куценко підписали угоду про співпрацю
21 квітня цього року у Сумському національному аграрному університеті відбувся  завершальний етап ІІ Регіонального форуму сільської молоді. Такий захід в університеті проводиться вже вдруге: перший форум був проведений навесні минулого року.

Форум проводився в три етапи: І етап пройшов восени в сільських школах Сумської області, коли учні виконали тестові завдання з дисциплін, які потрібні для здачі ЗНО при вступі до Сумського НАУ: біології, хімії, математики, історії, географії тощо.

У січні 2012 р. на базі коледжів СНАУ та в самому СНАУ пройшов ІІ етап форуму, в якому взяли участь переможці місцевих конкурсів - 975 учнів з усієї області, які набрали максимальну кількість балів у себе в школах. Переможці ІІ етапу отримали право взяти участь у ІІІ етапі Форуму сільської молоді, який і відбувся 21 квітня на базі Сумського НАУ.
Сумський національний аграрний університет не випадково обраний місцем проведення форуму, адже саме цей навчальний заклад готує фахівців для аграрного сектору економіки. Його випускники отримують не тільки якісну освіту та практичний досвід, а й гарантовано забезпечуються першим робочим місцем. Як зазначає ректор СНАУ Володимир Ладика, метою проведення форуму є виявлення талановитих молодих людей, що проживають в сільській місцевості і мають реальну мотивацію до отримання професії аграрного профілю. А про вірність обраного шляху свідчить статистика: значна частина учасників минулорічного форуму наразі є студентами СНАУ.

Побажали молодим людям гарного навчання та успішної кар'єри голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій Чмирь, заступник голови Сумської обласної ради Валерій Толбатов, заступник начальника управління освіти і науки Сумської ОДА Ігор Козолуп. Кращим студентам-першокурсникам, учасникам минулорічного форуму губернатор вручив почесні грамоти.

А ще цього дня Володимир Ладика і генеральний директор ТОВ "Чарівний світанок" Ігор Куценко підписали угоду про співпрацю, згідно з якою студенти СНАУ отримують можливість проходити виробничу практику у цій компанії, яка по праву вважається одним з провідних та новаторських господарств області.

Спеціально для учасників форуму студенти СНАУ підготували цікаві презентації своїх факультетів; про перспективи працевлаштування і відкриття своєї аграрної справи можна було дізнатися від випускників. Разом з губернатором та ректором учасники форуму заклали пам’ятну алею, фотографувалися, просто гуляли та насолоджувалися красою території студентського містечка весняним днем.

Фото:
Практика для студентів. Ректор СНАУ В. Ладика та гендиректор ТОВ "Чарівний світанок" І. Куценко підписали угоду про співпрацю


Довідка
Адреса Сумського НАУ:
40021, м. Суми, вул. Кірова, 160, тел. (0542) 787-421, 787-422, 627-816, 222-448

E-mail: admin@sau.sumy.ua
www.sau.sumy.ua
0
Комментариев
1
Просмотров
3870
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Комментарии

да, было очень интересное мероприятие!