29 лютого: що відбувалось у Сумах і на Сумщині в останній день зими

ВС 29 февраля 2024 в 22:53

Війна з росією


Головне. За останню добу сили ППО збили три ворожі Су-34. Вночі та вранці російські військові завдали 66 ударів з артилерії, мінометів та РСЗВ по Великописарівській, Есманській, Краснопільській, Середино-Будській та Хотинській громадах. Сьогодні о 12:25 ворог обстріляв з артилерії Ворожбянську громаду. Унаслідок обстрілу одна людина була поранена, а також виникла пожежа на складі виробничого підприємства. Вогонь вдалося погасити.

Протягом дня агресор завдав 157 ударів з артилерії, БпЛА, мінометів і РСЗВ по десяти громадах: Білопільській, Великописарівській, Ворожб'янській, Дружбівській, Зноб-Новгородській, Краснопільській, Середино-Будській, Хотинській, Шалигинській та Юнаківській.

Напередодні, 28 лютого, внаслідок ворожих обстрілів дістав поранення мирний мешканець, а також було пошкоджено десять приватних житлових будинків (один будинок згорів повністю), будівлю навчального закладу, майно аграрної фірми (ангар, склад, сільськогосподарську техніку та два автомобілі), підприємство та автомобіль.

Зміцнення оборонних рубежів


У Сумській області триває зведення фортифікаційних споруд. Зокрема, сьогодні здійснюється будівництво бетонних стаціонарних стаціонарних фортифікаційних споруд.

Міжнародна допомога


Понад 720 млн. гривень - на таку суму міжнародні партнери надали допомогу громадам Сумської області для їхнього відновлення та розвитку у 2023 році.

Медицина


У КНП "Клінічна лікарня Святого Пантелеймона" міста Суми незабаром відкриються нове відділення та укриття.

Історія Сум


Сумчан і гостей міста запрошують на тролейбусну екскурсію, яка відбудеться 9 березня. Учасників екскурсії - одночасно пасажирів тролейбуса познайомлять з історією Сум, культурою та природними пам'ятками. Початок о 13:00. Запис на екскурсію за номером телефону (095) 427-6237. Вартість участі - 150 грн. (кошти будуть спрямовані на потреби ЗСУ).

Екологія та діти


З 26 лютого до 16 березня в Сумах триватиме прийом дитячих малюнків на теми "Вплив російської війни на довкілля України" та "Україна після перемоги: зелене відновлення". До участі в конкурсі запрошуються діти та підлітки віком від 6 до 16 років. Вимоги до малюнків:

  • вони мають бути намальовані на аркушах паперу формату А4;
  • на зворотному боці малюнка необхідно вказати ім'я, прізвище, вік автора, електронну пошту та номер телефону.

Малюнки потрібно принести до Сумської міської галереї за адресою: вул. Соборна, 27. 20 найкращих робіт буде виставлено в галереї, а авторам трьох найвдаліших малюнків буде вручені подарунки.

Джерела: Сумська обласна військова адміністрація, Сумська міська військова адміністрація, ОК Північ, Національна поліція

23
Комментариев
0
Просмотров
1531
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.