27 березня: як минула у Сумах і на Сумщині середа

ВС 28 марта 2024 в 00:57

Війна з росією


Головне. Вночі підрозділи ППО збили в небі Сумщини два російські "Шахеди". Мати їх так! Цієї ж ночі та вранці війська окупантів 16 разів обстріляли з артилерії та мінометів Зноб-Новгородську та Краснопільську громади. Упродовж дня ворог 179 разів завдавав ударів з авіації, артилерії, БпЛА, гранатометів, мінометів, РСЗВ, FPV-дронів по вісьмох громадах: Білопільській, Великописарівській, Есманській, Краснопільській, Середино-Будській, Хотинській, Шалигинській та Юнаківській.

Великописарівській та Середино-Будській громадам Сумщини присвоїли статус територій, на яких ведуться активні бойові дії. Загалом у Сумській області 17 громад та одна частково мають статус територій, де ведуться або велися бойові дії.

Із вдячністю до наших Захисників


Президент України побував в одному з госпіталів Сумщини, де оговтуються від ран наші Герої. Висловив їм свою вдячність та вручив державні нагороди, а також подякував лікарям за те, що допомагають Захисникам залікувати рани. Потім Президент оглянув на Сумщині фортифікаційні споруди та побував у розташуванні 117-ої окремої бригади територіальної оборони, спілкувався з воїнами та відзначив їхні ратні подвиги нагородами. "Україна вміє бути сильною. Маємо щодня додавати нашій державі, нашим людям впевненості. І будь ласка, завжди будьте вдячними тим, хто зберігає нормальне життя в нашій державі, в усіх наших громадах", – Володимир Зеленський.

Бізнес та освіта


Під час візиту до Сумської області Президент України взяв участь у презентації економічної платформи "Зроблено в Україні" та зустрівся з підприємцями, які беруть участь у цьому проєкті. Також Володимир Зеленський виступив перед студентами Сумщини та запевнив молодь: "Обязательно сделаем все для того, чтобы Украина жила, чтобы молодежь имела возможность жить и развиваться в Украине".

Безпека


Піротехніки знешкодили в трьох районах області, Охтирському, Сумському та Шосткинському, кілька вибухонебезпечних предметів: мінометну міну, заряди від підствольних і протитанкових гранатометів.

Джерела: Сумська обласна військова адміністрація, Сумська міська військова адміністрація, ОК Північ, Кордон.Медіа

7
Комментариев
0
Просмотров
743
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.