26 лютого: що сталося в Сумах і на Сумщині

ВС 26 февраля 2023 в 20:57
Ранок Прощеної неділі 26 лютого почався з обстрілу російських військ. Агресор із мінометів шість разів ударив по селу Гірки, що у Новослобідській громаді у Конотопському районі. Було пошкоджено п'ять житлових будинків, пункт здоров'я та лінії електропередач.

Також протягом дня та пізнього вечора ворог 75 разів обстріляв з артилерії та мінометів ще чотири громади: Білопільську, Глухівську, Краснопільську та Хотинську. Внаслідок обстрілу села Будівельне у Глухівській громаді було поранено мирного мешканця, зруйновано магазин та постраждали шість житлових будинків.

26 лютого – День кримського спротиву російської окупації. Напевно, не знайдеться жодного українця, котрий жодного разу не відпочивав у Криму. У спогадах наших співвітчизників залишилися привітне море, гостинні міста та пляжі, захоплюючі прогулянки та подорожі півостровом. Ну, якщо щось і було не так, то українці легко це виправлять, коли над Кримом знову будуть підняті українські прапори. Крим був, є і назавжди залишиться невід'ємною частиною України.

Джерела: Сумська обласна військова адміністрація, Сумська міська рада, ОК Північ

46
Комментариев
0
Просмотров
1334
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.