Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

16-17 січня: чим запам'яталися ці дні в Сумах та Сумській області

ВС 17 января 2023 в 21:43
16 січня ворог обстріляв з мінометів Дружбівську, а зі стрілецької зброї – Шалигінську громади. Подібні регулярні обстріли схожі на гавкіт дворових собак, які намагаються довести господареві свою відданість і що вони не даремно гризуть його кістки. Ніч з 16 на 17 січня пройшла без ворожих обстрілів. 17 січня удари з боку Росії зазнали Білопільська, Дружбівська та Краснопільська громади.

Не єдиною війною живуть сумчани. Жителі Сумської області продовжують радувати своїми талантами та вміннями. Так, мешканці Шосткинського району виготовляють теплий одяг для наших бійців. Що примітно, вовну майстра прядуть самі за "технологією", що збереглася ще з незапам'ятних часів.

Не менш талановита і місцева молодь. Особливо вона процвітає у спорті. Та, до юних спортсменів із Сумської області було включено до української команди на Європейському олімпійському фестивалі – 2023.

У Сумах та в області зберігається дефіцит електроенергії. Мешканці Сумщини продовжують "ловити момент" – користуватися світлом лише протягом двох годин, і потім на чотири години поринають у темряву. Але сумчан, як і жителі інших міст та сіл Сумщини, не впадають у відчай – вірять у неминучу Перемогу, яка принесе мир і світло в кожен український будинок.

Джерела: голова Сумської ОВА Дмитро Живицький, військова адміністрація

21
Комментариев
0
Просмотров
1024
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.