14 травня: що сталось у Сумах і Сумській області у вівторок

ВС 14 мая 2024 в 21:59

Война с россией


Вночі та вранці ворожі солдати 78 разів піддали обстрілу з артилерії, мінометів та РСЗВ Білопільську, Великописарівську, Есманську, Зноб-Новгородську, Краснопільську, Новослобідську, Серединно-Будську та Хотинську громади.

Протягом дня противник завдав 237 ударів з авіації, артилерії, БпЛА, мінометів, РСЗВ та FPV-дронів по 13 громадах: Білопільській, Великописарівській, Глухівській, Дружбівській, Зноб-Новгородській, Краснопільській, Миропільській, Новослобідській, Річківській, Середино-Будській, Хотинській, Шалигинській та Юнаківській. Унаслідок обстрілів один мирний житель був поранений.

Евакуація


14 травня з Білопілля у зв'язку із загрозою життю, яку несуть ворожі обстріли, було вивезено до безпечніших місць 30 мешканців міста, включно з шістьма дітьми

Захист і безпека


Сьогодні, 14 травня, у місті Суми встановили п'ять модульних укриттів, у яких можуть знайти захист, на думку влади, 15-17 осіб. Одне з укриттів автор новини мав щастя спостерігати біля магазину "Аврора", що на Іллінській. Зовні нагадує об'єднаний санвузол із петельками на даху для крана. Вражає вартість одного укриття - 400 тис. грн.! Автор по наївності подумав, що в укритті є бар, масаж, кінозал і РЕБ, але... як говорили за часів моєї молодості, "мріяти нешкідливо - шкідливо не мріяти". Що ж стосується 17 осіб, то це тільки в тому разі, якщо всі в цьому укритті стануть по стійці струнко і упруться носами в потилицю інших.

Шкільний спорт


На Сумщині завершився ІІІ етап спортивного проєкту "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч", у межах якого відбулося 203 змагань, у яких взяло участь 1559 юних спортсменів.

Джерела: Сумська обласна військова адміністрація, Сумська міська військова адміністрація, ОК Північ, Національна поліція

44
Комментариев
0
Просмотров
1033
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.