1 березня: що важливого було у Сумах та Сумській області

ВС 01 марта 2023 в 18:37

Війна з росією


Ніч із 28 лютого на 1 березня пройшла тихо. Напередодні ворог 106 разів обстріляв сім громад Сумщини. Було пошкоджено п'ять приватних будинків.

Упродовж першого дня весни росіяни завдали понад 30 ударів по Білопільській, Есманській, Краснопільській, Новослобідській та Шалигінській громадах. Приблизно о 19:00 сили нашого ППО збили російську "гостю". Десь о 21:30 у місті було чути вибухи. Це ворожа важка артилерія била по території Сумської громади..Внаслідок обстрілу було пошкоджено лінії електропередач.

Історія оборони Сум


Рік тому, 1 березня 2022 року, з ініціативи військового Олександра Мордванюка в Сумах було створено 15-ий окремий стрілецький батальйон, який упродовж року війни з росією мужньо захищав місто від російських військ і захопив понад 20 одиниць військової техніки окупантів. Нині батальйон носить назву 1-го механізованого і входить до складу 1-ої механізованої бригади ЗСУ.

Благодійність


У міській бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка в рамках марафону опору "Ми незламні, ми сильні, ми вільні" пройшов благодійний ярмарок, який був спрямований на підтримку ЗСУ. Завдяки продажу на ярмарку продуктів харчування, виробів ручної роботи та картин було зібрано майже 5090 грн.

Джерела: Сумська обласна військова адміністрація, Сумська міська рада, ОК Північ

43
Комментариев
0
Просмотров
1276
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.