Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Нарада молодих письменників: хто представлятиме Суми на всеукраїнському заході

ВС 19 октября 2018 в 16:30
25 і 26 жовтня відбудеться нарада молодих писсьменників, яка традиційно організовується щорічно Національною спілкою письменників України. Минулого року захід проходив у Львові. Цього разу містами-учасниками стали Тернопіль (для Правобережної України) та Харків (для Лівобережної).

Від Сум у заході беруть участь представники літературної студії "Зажинок" Катерина Бугера та Артем Турчин. Студія знаходиться під егідою СО НСПУ, а цей факт вимагає багатьох речей - таких як регулярні засідання, розгляд творів студійців, поради, і т.д. Все це позначається на професійному рівні учасників: як зазначає керівник студії Т. Герасименко, багато хто із її вихованців уже виписався і продовжує рости у творчому плані. Сумський осередок Спілки тримає із групою тісний зв'язок, адже і його керівник О. Вертіль, і сама Тамара Миколаївна свого часу були "зажинківцями", тож студія для них - це не тільки творча організація, а й відновлена легенда та їхнє дітище. Саме тому молоді студійці досягають високих рівнів, ажде старше і давно визнане покоління передає їм увесь свій досвід, аби залишити після себе гідну зміну.

У Харкові "зажинківців" чекає низка заходів, серез яких - семінари та виступи. Також учасникам запропонована екскурсія літературними місцями міста. Про подробиці наради учасники повідомлять після приїзду із заходу.

11
Комментариев
0
Просмотров
1268
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.