Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

У СО НСПУ відбулися вибори: хто очолив Сумську організацію

ВС 24 декабря 2018 в 07:00
Наприкінці року у керівника СО НСПУ О. Вертіля закінчився термін перебування на посаді. Тож 21 грудня в організації відбулися вибори на посаду її очільника. Більшістю голосів (17 із 19 присутніх) головою було вибрано Т. Герасименко. 

Факти
Тамара Герасименко - член не тільки Спілки письменників, а й Спілки Журналістів. Як кореспондент реалізовувала себе у на радіо та телебаченні, як редактор - у видавництвах ("Слобожанщина", "Козацький вал", "Університетська книга"), як письменниця - у літстудії "Зажинок". Олександр Вертіль (очільник, який нині передав посаду) - також вихованець цього осередку. Разом із ним Тамара Миколаївна відвідувала літературну студію ім.М. Т. Рильського при КДУ ім.Т. Шевченка. У 2016 році вона вирішила відновити "Зажинок", аби передати свій досвід молоді. А кілька місяців тому вийшла нова поетична збірка Тамари Герасименко під назвою "Незнайомці".

Слово від вихованців
Колектив літстудії "Зажинок" вітає Тамару Миколаївну із обранням на посаду та бажає творчої наснаги, любові до роботи, плідної праці й поваги від колег. Віримо, що СО НСПУ набуде розквіту під Вашим керівництвом!

37
Комментариев
0
Просмотров
2583
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.