Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Газета «Панорама» відзначила ювілей: «20 років нестерпної легкості буття»

Елена Шевченко 15 ноября 2018 в 17:19
14 листопада, у Сумській обласній філармонії відбулася вечірка «Джаз-здибанка», яка зібрала співробітників декількох поколінь та велике коло друзів газети «Панорама»

Нині це непросто незалежне паперове видання – за 20 років активної роботи газета розширила своє інформаційне поле. І тепер Панорама – це друкований тижневик, два сайти та низка креативних соціально-важливих проектів, які колектив реалізує спільно з державними органами та громадськими організаціями.

Упродовж вечора на сцену піднімалися журналісти, які представляли одну зі сторінок діяльності видання, або етапи її розвитку, становлення. Формат джазового жанру вечірки давав можливість згадувати найпам’ятніші події життя колективу в іронічно-гумористичній подачі. Як часто відзначали гості ювілею газета «Панорама» асоціюється із таким поняттями як свобода, демократія та громадянське суспільство. Головний редактор газети Євген ПОЛОЖІЙ відзначив: “Упродовж 20 років діяльності газета ми переживали злети та падіння, тиск державних та силових структур, були випадки, коли знищували цілий тираж видання, але колектив справився з непростими викликами часу. Ми завжди працювали й будемо надалі працювати, дотримуючись найвищих професійних стандартів».

Свято відбулося завдяки підтримці надійних ділових партнерів, рекламодавців, які взяли участь у підготовці ювілею. Так, широко відоме підприємство «КЕРАМЕЯ» спеціально до ювілейної дати виготовило сувеніри із логотипом «Панорами». Це настільні підставки для канцтоварів у формі маленьких цеглинок, які символізують вклад кожного співробітника, ділового партнера у спільну справу – створення якісного інформаційного продукту. Таким чином, усі учасники, гості свята змогли зробити пам’ятне фото поруч із великим тематичним банером та отримати на згадку сувенір.
Також чудовою окрасою свята стали виступи юних та досвідчених музикантів, які презентували авторські та всесвітньо відомі джазові стандарти. Один з учасників концертної програми керівник джаз-бенду «Араміс» Володимир ПРИХОЖАЙ визначив, що формат джазу дуже пасує демократичному панорамівському стилю. Він сказав: «Джаз це сучасна класика. Я впевнений, якщо б Бетховен, Моцарт, Бах були б нашими сучасниками – то вони обов'язково створювали джазові твори й логічно, що вони б читали газету «Панорама».

Фото: Олексій Целік


1
Комментариев
0
Просмотров
742
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.