Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Родинне свято “Золото рідного міста” знову чекає сумчан

Сумы Городская библиотечная система
Сумы Городская библиотечная система 10 июля 2018 в 10:19
Сумська міська централізована бібліотечна система запрошує до участі сімейні пари, які в цьому році відзначили піввіковий ювілей подружнього життя, а також ті родини, які не брали участь у попередні роки в проекті «Золото рідного міста» та прожили у щасливому шлюбі більше 50 років. Вшанування щасливих подружніх пар, які прожили 50 і більше років відбудеться в святкування Дня міста.

Для того, щоб стати учасником проекту, необхідно надати інформацію про родини, які мають 50-річний досвід подружнього життя, до центральної міської бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка за адресою: вул. Кооперативна, 6 або бібліотек-філій, що розташовані за місцем проживання.

Довідкова інформація за телефонами: 22-21-28 або 22-63-32.

Проект «Золото рідного міста» проводиться вже восьмий рік поспіль, а започаткований цей унікальний проект був у 2010 році до Дня міста. Завдяки «Золоту рідного міста» сумчани дізналися про ті пари, які прожили у шлюбі 50 років і більше, а головне – почалася популяризація важливої ролі сім’ї у житті кожного, збереження поваги до родини та сімейних цінностей. 
0
Комментариев
0
Просмотров
704
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.