Суми перші. Шлях вірний! Ні кроку назад!

Блоги, Геннадий Минаев
04 января 2012 в 09:32
Доброї ночі сумському інтернет-співтовариству і не лише :-)

Сьогодні ввечері переглянув в теленовинах репортаж зі Львова. Там також ввели в дію нову транспортну схему пасажирських перевезень.

Що маємо там? Те ж, що і в Сумах! Один в один!

Стало навіть ледве смішно, але при цьому прокинулася непотрібна гордість! Прогнав :)

Так що ж маємо у Львові? Отже:

1) укрупнення перевізників;
2) скорочення кількості маршрутних таксі;
3) виведення маршрутних таксі з центру міста;
4) зміна і впорядковування нумерації маршрутів (поки що, як і у нас на первинній стадії діє подвійна нумерація);
5) впровадження радіальних, хордових (як у нас, наприклад №57 «Роменська – Баранівка» минувши центр міста по вул. 8-го Березня і вул. Металургів), кільцевих (як у нас, наприклад №21 «Прокоф’єва – Прокоф’єва» і №23 «Тепличний – Тепличний») маршрутів.
6) і головне (!) ставка на транспорт міської ради – комунальні тролейбуси, трамваї і автобуси.

Скажіть тепер, що я не правий! Скажіть, хай йому біс! Скажіть, двічі хай йому біс!

Що в «відносному мінусі»? Отже:

1) «важка» накатка нових маршрутів протягом місяця і той же початковий але масовий всенародний психоз від змін;
2) незадоволеність власників приватного маршрутного бізнесу: «Нас прибрали з центру! Довбатимемося назад, використовуючи незадоволеність пасажирів!».

Пункт перший ми вже пройшли. Другий пункт проходимо зараз. Поки що із перемінним успіхом, на жаль.

* * *

Суми. 01 листопада 2011 року. Геннадій Мінаєв.


«... 26 жовтня 2011 року виконавчий комітет Сумської міської ради на своєму позачерговому засіданні ввів в дію рішення конкурсного комітету щодо визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Суми. ...»

Транспортний конкурс: чесно та прозоро.

* * *

Львів. 01 січня 2012 року. Андрій Садовий.


«... З 1 січня 2012 року у Львові діє нова транспортна схема пасажирських перевезень. Впроваджується в дію кардинально нова схема радіальних, хордових та кільцевих маршрутів. ...»

Нова транспортна схема.
А.Садовий: «Нова транспортна схема дасть можливість швидше навести порядок».

* * *

Вінниця. 01 березня 2012 року. Володимир Гройсман.


«... Нова схема руху вступить в силу з кінця лютого 2012 року. Новий підхід до організації маршрутних перевезень передбачає дві основні зміни. По-перше, мова йде про те, щоб перерозподілити маршрути, усунути дублювання, а вивільнений парк направити на покращення транспортного забезпечення там, де цю проблему неможливо вирішити з допомогою муніципальних автобусів та електротранспорту. По-друге, передбачено підвищення контролю за якістю маршрутних перевезень – вилучення з маршрутів технічно несправних «бусів», посилення контролю за роботою водіїв та станом транспортних засобів, які виходять безпосередньо на маршрути. ...»

В новому році у Вінниці маршрутні таксі рухатимуться по-новому.
В 2012 році вінницькі маршрутки направлять новими дорогами.

* * *

Черкаси. 02 квітня 2012 року. Сергій Одарич.


Декілька днів тому у мене на фейсбуці в обговоренні проблем впровадження нової транспортної схеми в нашому місті міській голова Черкас Сергій Одарич написав: «Черкаси теж переглядають маршрути. З квітня приберемо дублювання».

Сергій Одарич: «30-40 хвилин чекання на тролейбусній зупинці забезпечує зарплату 400 сім’ям».
Про недовіру, пільгові перевезення та майбутні вибори.
Міська рада ухвалила концепцію розвитку транспорту.
У Черкаські тролейбуси повертаються компостери.

* * *

Житомир. ??/??/201? року. Володимир Дебой.


Що маємо? Читаємо. Не добре давати посилання по проблемах у своїх колег. Проблеми-то у нас однакові. Але змушений – для розуміння усіма загальнодержавних процесів ...

Отже, Житомир. Борг по заробітній платні майже 7 млн. грн. Якби у мене був борг в КП «Електроавтотранс» п’ять місяців (!) – мене б в Сумах розібрали на запчастини до тролейбуса :(

В Житомире трамваи и троллейбусы не вышли на маршруты.
Транспорт Житомира парализован из-за забастовки.

Справедливості ради потрібно відмітити про те, що моєму колезі в Житомирі Володимиру Дебою в спадок (у нього рік тому тільки почалася перша каденція) залишилася ще більш «блюзнірська» транспортна схема, до неподобства викривлена на користь приватного транспортного бізнесу – «маршруток». Отже у нього його нова транспортна схема ще попереду.

Втім всі вищезгадані чотири міські голови, фотографії яких Ви бачите, «2006 року призову», тобто порох вже понюхали всі :) Частково тому і упроваджуються нові транспортні схеми в наших чотирьох містах. Досвід!

Опыт! «И опыт, сын ошибок трудных, и гений, парадоксов друг…» :)

Але молодець Дебой. Знайшов таки гроші, відшукав у своєму міському бюджеті! Хоча напевно було важко йому це зробити.

Житомирские транспортники забастовкой добились выплаты зарплат.

«… Мэр Житомира Владимир Дебой 23 декабря подписал меморандум властей города и ТТУ с обязательствами погасить задолженность по зарплате. 3,9 миллионов гривен рабочие уже получили, оставшийся долг власть обещает выплатить до 10 января 2012 года. …»

* * *

Тому все правильно! Тільки вперед! Ні кроку назад!

Міський голова м.Суми Геннадій Мінаєв. 
17
Комментариев
4
Просмотров
3955
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Комментарии

П Р И К А З трудового народа г.Сумы: Минаеву, Войтенко, Семесенко и Гриценку всю оставшуюся жизнь ходить пешком через весь город или посадив на голодный паёк (среднюю зарплату по Сумам с учётом безработных едаков в семьях) заставить пересаживаться в маршрутки на каждом перекрёстке, естественно без льгот на проезд!!!!!

Трудящиеся г. Сумы постановили единогласно:
КАЖДЫЙ ДЕНЬ со дня реформы транспорта в нашем родном городе, всем сердцем НЕНАВИДИМ, ПРЕЗИРАЕМ и ПРОКЛИНАЕМ виновников транспортного передела, от которого выиграли лишь те, кто под "крышей", сами "КРЫШИ" или кому просто "чиста повезло"! А, пока власть имущие не видят проблем, возникших за 150 тыс грн. по их вине, ТРЕБУЕМ хотя-бы в рабочие дни вернуть через Центр (Рынок) те маршрутки, которые были единственными альтернативами по количеству и по скорости движения троллейбусам №1 и №2, крайне не хватающих в часы пик, а днём - в лучшем случае направляющихся в Депо!

Настоятельные рекомендации для городской админисрации:
досконально проверить зрение тем чиновникам, которые усмотрели загрузку Центра за счёт наших кошельков, НО в упор не видят у себя под носом нагло-стихийных стоянок в Центре города (гостиница Украина - перекрёсток!) и от Укртелекома - до Рынка!!! Дороги в этих местах расширялись за НАШИ налоги и обязаны быть свободными - для ОБЩЕСТВЕННОГО транспорта, а не частного!!!
PS: хоть одна административная фэйс интересовалась у водителей (особенно троллейбусов) легко ли им выруливать среди вышепереч. стоянок, когда дорогу расширяли совсем не для этого? Это что, кто-то крышует частников близлежащих магазинов, не способен исправить очевидное и элементарное из-за тяжёлой формы профессиональной близорукости?!

От такого самодовольства пана мэра при продолжении издевательства над 90% сумчан у меня практически уже и слов не хватает .. , а лезут, извините, одни непристойные выражения ....
Так что, пока не успокоюсь, и, если снова не простужусь в ожидании транспорта, комментировать эту злободневную тему, пожалуй, воздержусь.

И все-таки перенять цветовые таблички для понимания районов надо было, как было сделано в других областях

А почему нет ни одного коментария. Неужели и сдесь всё чистится как у Минаева в блоге?