Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

А без осені у світі не було би такої краси

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР 17 сентября 2020 в 13:25
Осінь – особлива золота пора року, є за що її любити. Дивовижна краса природи налаштовує нас на особливий ліричний настрій.
Декілька років поспіль у відділі документів з природничих і аграрних наук обласної бібліотеки проходить свято осені й врожаю. У залі розноситься насичений терпкий аромат осінніх квітів, які дарують фонтан кольорів, заряджають енергією. Вони ніби прощаються з нами і роблять все від них залежне, щоб не було людям сумно і зимно в холодну пору року. Палахкотять грона червоної калини, милують око чорнобривці, троянди, айстри, жоржини, фізаліс,  хризантеми.
Але чарує осінь не тільки квітами. У народі кажуть, що осінь красна плодами та овочами. Поділилась осінь з нами щедро різними дарами. Саме в цю пору року закінчується збір врожаю. У відділі документів з природничих та аграрних наук бібліотекарі організували виставку овочів і фруктів на різні смаки. Від розмаїття «розбігаються очі». Представлена гарбузова родина з його величністю гарбузом; сеньйор помідор в оточенні гострих на язичок перців; пані капуста, що веде свій родовід із заморських країн; картопля-циганочка, бобова сімейка, пані в золотистім сарафані – цибуля…
Серед овочів виділяється господар Гарбуз, вага якого більше 20 кілограмів. Виростила цього гіганта наша читачка Штанько Тетяна Іванівна з села Старе (Нижньо-Сироватська ОТГ).
Не можна не звернути увагу і на фруктове асорті. Виблискують наливним бочком яблука, запрошують поласувати запашні груші і сливи, вражає веселкою кольорів ягода сонця виноград.
На свято прийшли всі бажаючі. Садоводи, городники, квітникарі ділилися таємницями щедрих врожаїв, обмінювалися насіннєвим матеріалом.
Жваве обговорення книг і статей із періодичних видань по садівництву, городництву та квітникарству, представлених на перегляді літератури відділу «Поділилась осінь з нами щедро різними дарами», стало для багатьох присутніх ще одним кроком до успішної дачі.
Свято добігло кінця, але ми не прощаємося, а говоримо: «До нових зустрічей».

 
0
Комментариев
0
Просмотров
901
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.