Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Виставка дитячих робіт «Паперові дива»

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека 03 декабря 2021 в 13:21
3 грудня в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці у відділі документів з економічних і технічних наук відкрилась виставка робіт учнів Сумського закладу загальної середньої освіти спеціальна школа Сумської міської ради  «Паперові дива». В цей день в усьому світі проводяться заходи за участю людей з інвалідністю. Мета цих заходів – привернути увагу суспільства до цих людей, підтримати їх, познайомитись з їх творчістю.
Шість років Сумська обласна бібліотека підтримує зв'язки з колективом Сумської спеціальної школи. На виставці представлені дитячі роботи в різній техніці: оригамі, квілінг, паперо-пластика, пап'є-маше, аплікація та ін. Гостями заходу були учні Сумської спеціалізованої школи   № 2.
Також сьогодні у бібліотеці розгорнуту книжкову виставку «Рівні серед рівних». У запропонованих виданнях розглядаються питання захисту прав та соціального забезпечення людей з інвалідністю. Великий розділ експозиції присвячено питанням інклюзивної освіти.  На виставці представлені книги про людей, які не зважаючи на фізичні вади, знайшли себе у житті та досягли успіху.

 
0
Комментариев
0
Просмотров
1425
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.