В руках, що виростили хліб, не залишили ні зернини

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека 26 ноября 2021 в 12:29
Серед багатьох болючих сторінок історії українського народу тема голодоморів залишається однією з найскладніших та найдраматичніших. Між двома світовими війнами Україну потрясла трагедія, яку не можна осягнути розумом, збагнути, пояснити, зрозуміти. Ця трагедія знищила більше українців, ніж їх загинуло у полум’ї Другої світової війни. Геноцид української нації був спланований як засіб упокорення народу, здійснюваний шляхом установлення аж надто великих, непосильних норм хлібоздачі.
До дня пам’яті жертв голодоморів у відділі обслуговування користувачів Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки розгорнуто перегляд літератури «В руках, що виростили хліб, не залишили ні зернини».
До уваги відвідувачів представлено наукові дослідження з історії Голодомору  1932-1933 рр., а також з історії штучних масових голодів 1921-1923 рр. та 1946-1947 рр., архівні документи та матеріали, свідчення очевидців, краєзнавчі матеріали, літературні твори.
На особливу увагу заслуговують видання, що подаровані бібліотеці у 2021 році Національним музеєм Голодомору-геноціду та Міжнародною асоціацією дослідників Голодомору-геноціду.

 
1
Комментариев
0
Просмотров
2554
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.