Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Немовленєві діти. Поради фахівців.

СУМСЬКА ОУНБ ВІДДІЛ ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ
СУМСЬКА ОУНБ ВІДДІЛ ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ 16 сентября 2020 в 16:27
      За підтримки Національної академії педагогічних наук України з січня 2007 року виходить всеукраїнське видання для фахівців та батьків «Дефектолог». Воно сприяє не тільки теоретичному обговоренню проблем, знайомству з новими цікавими методиками,  а й пропонує цілі добірки практичних корекційно-розвивальних занять, різних форм арт-терапевтичної роботи, майстер-класи, коригувально-розвиткові заняття, плани фронтальних занять з дітьми із затримкою психічного розвитку та розвитку мовлення.
      Зі слів редактора : «Ми живемо в світі, у якому слово та мовлення відіграють одну з найважливіших ролей. Усі процеси життєдіяльності та культурні надбання пов’язані з мовою або можливістю висловити мисленнєве припущення». 
       За останні десять років різко зросла кількість дітей, у яких є різні проблеми з мовленням. Що ж є причиною цього? Як допомогти дитині, котрій лячно розмовляти? Відповіді ви отримаєте у періодичному виданні «Дефектолог»;  темі немовленєвих дітей присвячений номер за липень-серпень 2020 року. Тут представлені  методи комплексної реабілітації, нові популярні засоби психотерапії, такі як фототерапія, чуттєва динаміка, сенсорна інтеграція. Статті підготовлені методистами, соціальними педагогами та реабілітологами Сумського обласного центру соціальної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю.
      Радимо ознайомитися та використати в роботі.
Видання ви можете отримати у відділі періодичних видань Сумської ОУНБ.

Валентина Кальченко, Сумська ОУНБ


 
3
Комментариев
0
Просмотров
1791
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.