Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

З приводу заяви міського голови щодо приватизації приміщення на Воскресенській, 6

Блоги, Олег Медуниця
16 июля 2013 в 12:49
Вчора ввечері прочитав реакцію міського голови на своє звернення в прокуратуру з приводу двох приміщень на Воскресенській, що поспіхом невідомою організацією приватизуються. Виявляється, 12 липня 2013 прес-служба прокуратури Сумської області повідомила про розпочате кримінальне провадження щодо спроби незаконної приватизації цих приміщень. Я так розумію, що підлеглі міського голови пояснення з цього приводу будуть давати не тільки громадськості і журналістам.
Два тижні тому я опублікував матеріал про оборудку з коммайном, коли під виглядом фіктивної громадської організації виводяться з комунальної власності два приміщення в центрі міста. Міська голова думала, як відреагувати і нарешті народила, що сказати. До речі, рекомендував би йому такі відповіді подавати з поміткою 16+ через наявність у тексті збочених словесних психодилій.
Мої враження від ознайомлення з версією Мінаєва однозначні. Як говорив Станіславский, «Нє вєрю!»
Безперечно, може тепер там і буде нова художня галерея, це справа гарна. Проте Ваша, пане мер, схема реалізації тхне корупцією за кілометр, а спроба її відбілити не витримує жодної критики. А тепер факти:
1) приміщення були віддані без конкурсу фіктивній громадській організації.
В той же час на сайті мерії стоїть перелік майна, яке здається через конкурс, проте в цьому списку жодного приміщення, яке було б цікаве для бізнесу. Впевнений, що якби такі приміщення, як на Воскресенській, 6 були здані не «під килимом» своїм людям, а виставлені на конкурс, то охочих було б хоч відбавляй. І сума коштів отриманих громадою міста від оренди була б в рази більше, а це, на хвилиночку, бюджет розвитку міста;
2) Ви придумали загадкового мецената, який зголосився зробити ремонт. Про нього ж ніхто ніде не чув. Хоча б сказали громаді, хто цей «благороднєйший чєловєк».
3) ці приміщення виводяться в приватну власність, і якщо там все ж таки можливо колись буде «Клуб Художника», то поки цього хотітиме власник. Хотіли б зробити ще одну галерею - зробили так як «Смугу», або віддали б реальній громадській організації, а не конторі заснованій робітниками підрядників «Сумижитла»;
4) прошу Вас у подальшому одразу повідомляти про подібні «замутки», адже рефлексія міського голови міста Суми про художню галерею з’явилася вже після того як громадськість виявила цю підозрілу оборудку. І нагадує більше спосіб уникнути відповідальності посадовця, якого схопили на гарячому, ніж бажання справді допомогти митцям європейського міста Суми.
p.s. Прошу дуже зверніть увагу на художню школу на Псельській. Її вихованці, юні художники міста, чекають ремонту. І справедливо ремонт робити саме там, а не у приміщенні фіктивної громадської організації, що скоро може опинитися у приватних руках.
p.p.s. П’ятнична версія прокуратури досить цікава.
Будьмо уважні!
0
Комментариев
0
Просмотров
975
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.