Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Парк сімейних розваг "Карусель" – це море креативу та цікаві й змістовні дитячі свята, шоу!

Карусель, парк сімейних розваг
11 июня 2019 в 18:48
Настало довгоочікуване літо-літечко – сезон відпочинку та канікул, коли наші діти мають вдосталь вільного часу та потребують змістовного дозвілля, позитивних емоцій. Саме у Парку сімейних розваг "Карусель" Ви маєте чудову можливість розважити й чудово провести час з разом вашими доньками й синочками. Тут гостинно зустрінуть діток різних вікових груп й кожному маленькому відвідувачу привітно запропонують великий спектр розважальних локацій, й у тому числі цікаві, розвиваючі майстер-класи.

У просторому й затишному Парку сімейних розваг "Карусель" знаходяться:

-сучасні та безпечні дитячі атракціони та ігрові апарати;
-захоплюючі симулятори;
-лабіринт та спеціальна зона відпочинку для малечі до 6 років;
-призотека;
-кафе та банкетна зала;
-зали для проведення дитячих свят;
-дитяча перукарня;
-більярд.

Чудова й невід’ємна частина насиченого життя Парку сімейних розваг "Карусель" – це проведення дитячих днів народжень, а також організація різножанрових шоу, розваг для малечі усіх вікових груп.

Вже на підготовчому етапі аніматори разом з іменником, мамою й татом обговорюють програму неповторного майбутнього свята. При створенні плану-сценарію дня народження враховуються та цікаво обігруються вподобання дитини, улюблені герої мультфільмів, казкові персонажі.

Професійні аніматори Парку сімейних розваг "Карусель" мають у своєму арсеналі авторські музично-розважальні програми, тому діти захоплююче проводять час і не лише маленький іменник, а й кожен юний гість відчуває свою особливу причетність до святкового дійства.

Для того щоб Ваше дитяче свято відбулося весело й креативно наші співробітники прикладуть максимум творчості та запропонують особливі сюрпризи й фішечки, які подарують і дітям, і їх рідним незабутні емоції та незабутні моменти спілкування у колі друзів. На вибір іменника, батьків співробітники Парку пропонують:

-розважальну програма,
-професійних аніматорів,
-кріо-шоу та шоу мильних бульбашок,
-банкетне меню для дітей та дорослих,
-оригінальний торт для іменинника.

Варто акцентувати увагу сум'ян на тому, що на території Парку є усі умови для проведення дозвілля та організації розважальних заходів, днів народжень для діток з особливими потребами. Тут облаштовано сучасний безбар’єрний простір, а головне – працюють розуміючі й професійні співробітники.

Чекаємо на Вас за адресами:

м. Суми,
ТРЦ "Атріум", 4 поверх,  пр-т М. Лушпи, 41, +038(050) 303 06 65.
ТРЦ "Євробазар". 4 поверх, вул. Засумська, 2, +038(066) 357 80 06.
Тел. для замовлень +038(095)  548 72 22
.
www.facebook.com/psrkarusel

R

0
Комментариев
0
Просмотров
414
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.