Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Культура корисного відпочинку

Лавина, развлекательный центр
14 апреля 2016 в 10:33
В нашому місті безліч місць для відпочинку, але Розважальний центр Лавина об’єднав в собі максимальну кількість його видів та зробив сімейний відпочинок справжнім ритуалом для багатьох сімей міста Суми та сумського району.

В Лавині пропонують   гостям відпочинок на всі смаки та на любий вік: дорослі і діти знайдуть тут не лише відокремлені види розваг, але й заняття для всієї родини, такі як роллердром та гра в боулінг. Якщо вже говорити про боулінг, то керівництво закладу пишається тим, що в Сумській області боулінг-клуб Лавина є єдиним професійно обладнаним центром, збудованим по американським технологіям з обладнанням світового лідера боулінгу Qubica AMF, що дозволяє надавати якісні послуги в сфері розваг не тільки посереднім гостям, але й професійним спортсменам, які тренуються та зростають на базі спортивного боулінг клубу Лавини та прославляють Сумський боулінг  за межами області.
Не всім у нашому місті відомо й те, що розважальний центр Лавина отримав одну з найпрестижніших світових премій у сфері боулінгу та супутніх розваг, і був названий найкращим новим клубом 2012 року на ряду з іншими клубами таких країн, як Америка, Германія, Канада та ін.

Насправді, боулінг навіть дещо недооцінено в нашому місті і в розважальному центрі Лавина із задоволенням виправляють цю ситуацію, показуючи сумчанам, що це найкращий вид не тільки сімейного, а й дитячого, корпоративного, спортивного та святкового відпочинку. На базі розважального центру постійно проводяться не лише спортивні, а й корпоративні, шкільні та студентські турніри, які з одного боку об’єднують колектив, а з другого відмінно урізноманітнюють колективний відпочинок. Також, недооцінений  боулінг і як спортивний напрямок навантаження для гравців, адже правильна постава та кидок, яким вас із задоволенням навчать інструктори Лавини, формують поставу та дають неабияке фізичне навантаження на руки та ноги гравця.

Отже, розважальний центр Лавина запрошує сумчан не просто відпочити, а  й познайомитись зі справжньою культурою боулінгу, навчитись правильній та корисній для здоров’я грі і сформувати корисні традиції сімейного, колективного або дружнього відпочинку за адресою: м. Суми, проспект М. Лушпи 4/1 (ТРЦ Лавина, 3 поверх).

Дізнатись більше, замовити дитяче та доросле свято або забронювати доріжку можна за телефонами (0542) 70 08 90 та (050) 352 43 53.

R

0
Комментариев
0
Просмотров
1786
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.