Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Дарувати тепло людям – головна місія магазину "Димоходи, печі, кам'янки"

Дымоходы, печи, каменки, магазин
09 марта 2016 в 14:28
Тепло у домі — це складна та відповідальна справа яка вимагає правильного підходу до основних її складових.

По перше — вибір котла. В ньому повинно бути збалансовано всі переваги такі як велика площа теплового знімання а також мінімальна температура димових газів. Саме такими показниками володіють котли виробництва ТОВ "ГЕНЕ" та ПАТ "Барський Машзавод".

По друге, це димохід. Він має бути виготовлений з негорючих матеріалів, бути герметичним та обов”язково утепленим. Ідеальний варіант це нержавіючі сандвіч димоходи які виготовляються на ТОВ "Версія Люкс". Там використовується негорючий утеплювач, а також вони мають модульну конструкцію що набагато полегшує монтаж.

По третє, це якісне паливо. Важливо розуміти що сухі дрова твердих порід надають більшу тривалість та температуру горіння, а також набагато менше а то і взагалі не забивають димохід. Саме ці показники надають можливість користувачам твердопаливного устаткування економити до 30% дров, а як наслідок і грошей затрачених на них.

Але найголовніше це монтаж твердопаливного обладнання, адже не правильне підключення котла до димоходу або до системи може мати неприємні наслідки. Щоб їх уникнути необхідно обзавестися підтримкою професіоналів які ставлять перед собою головне завдання – принести у Ваш будинок стабільне, економне, екологічне тепло. Саме тому радимо звернутись до спеціалістів магазину "Димоходи Печі Кам”янки" які не просто продають окремі елементи, а і надають повний спектр робіт та якісних матеріалів а ще й несуть відповідальність за їх коректне підключення, та запуск у роботу.

Перший Сумський спеціалізований магазин "Димоходи Печі Кам”янки" що знаходиться за адресою: м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 7 (р-н Центральної міської лікарні), тел. (066) 971-54-44, (097) 522-72-00, використовують отриманий з роками досвід, щоб зробити Вашу оселю теплою, безпечною, та комфортною!

Читайте попередню статтю:
Чистий димар - запорука безпечної роботи вашого котла

R

0
Комментариев
0
Просмотров
1166
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.