Твердопаливні котли нового покоління

Дымоходы, печи, каменки, магазин
22 февраля 2016 в 17:22
Тепло в вашому домі повинно бути стабільним, витрати помірні, а коефіціент корисної дії максимально високим.

Сучасні котли мають кращий набір якостей, які дозволяють якісно і оптимально обігріти ваш будинок. Який же котел обрати, як встановити і на що звернути увагу в першу чергу? Про це Вам кваліфіковано розкажуть спеціалісти провідного сумського спеціалізованого магазину "Димоходи, печі, кам’янки", ща знаходиться за адресою 20 років Перемоги,7.

Усе твердопаливне обладнання поділяється на два основних типи: повітряного та водяного обігріву. Перше у свою чергу поділяється на звичайні малопотужні печі, наприклад, "Горянушка", малопотужні з конвекційним кожухом - піч "Мрія", яка має варочну поверхню але вирізняється не великим проміжком горіння (від 1 до 4 годин), а також печі з вбудованою вторинною камерою горіння - це новітня розробка заводу "Versia Lux" - піч Svarog M, що працює у трьох режимах: піролізу, в якості каміну чи для роботи на варочній поверхні.Тривалість роботи Svarog M на одній закладці коливається від 4 до 12 годин.

Котли водяного обігріву поділяються на традиційні, чавунні, піролізні, пелетні та тривалого верхнього горіння. Зупинимось на традиційних та котлах верхнього горіння, бо вони користуються високою популярністю за найкращим поєднанням ціна-якість. Основною складовою % ККД є температура димових газів і чим вона нижча тим економніший котел. Саме таким показником володіють котли ПАТ "Барський машзавод". Проміжок роботи таких котлів на одній закладці сягає 2-5 годин.

А от котли верхнього горіння - це взагалі шедевр твердопаливної індустріі. Температура димових газів у цих котлів коливається від 90 до 120 градусів, а тривалість автономноі роботи складає вражаючих 24-48 годин на одній закладці! Це котли "Наш Горинич" виробницва ТОВ "Гене", виробничі потужності якого розміщено у нашій рідній Сумській області. Ці котли постійно модернізуються, приділяється дуже велика увага до якості виробництва. За свою сумлінну працю вони здобули повагу вдячних клієнтів. Сумський магазин "Димоходи, печі, кам’янки" є фіційним представником ПАТ "Барський машзавод" та ТОВ "Гене" в Сумській області. Окрім того магазин та всі складські приміщення, будинки власника та співроітників вже пртягом 8 років роботи обігріваються виключно твердопаливними котлами, власне реалізацією яких і займаються.Ми чекаємо  вас за адресою:

Магазин "Димоходи, печі, кам’янки"
м. Суми, вул. 20 років Перемоги, 7 (р-н Центральної міської лікарні)
(066) 971-54-44, (097) 522-72-00

www.versialux.com.ua

Читайте попередню статтю:
"Дымоходы, печи, каменки": советы и решения по установке дымоходов

R

1
Комментариев
0
Просмотров
1688
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.