Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

СумДПУ ім. Макаренко: мелодія університету

Вища школа, спецпроект
ВС 29 ноября 2011 в 17:29
Творче натхнення. Хлопці з гурту “Lost Message” підкоряють Сумщину місто за містом
Театр-студія естрадного вокалу «Екстрім» і гурт «Lost Messаge»
Автор - Анжеліка Грищенко, студентка Інституту філології СумДПУ

Чи можна влаштувати своє студентське життя, залишивши поза увагою дозвілля та власні захоплення?
Наша відповідь - ні. Підтвердженням тому є Народний театр-студія естрадного вокалу «Екстрім» і гурт «Lost Messаge».
Відомий на теренах Вітчизни «Екстрім» під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Наталії Аркадіївни ФОЛОМЕЄВОЇ діє вже 18 років.
«Екстрімівці» неодноразово ставали лауреатами всеукраїнських фестивалів-конкурсів «Боромля», «Червона рута», «Пісенний вернісаж», «Дзвони Прикарпаття», «Київська студентська весна», міжнародних фестивалів-конкурсів «Курские мотивы», «Золотий лелека», «Шоу «Західний регіон», «Кролевецькі рушники», «Зоряний простір» та інших.
Зі школи «Екстріму» вийшло чимало людей, котрі віддали своє життя музиці. Це і Марина РОМАНЕНКО, і Оксана ОЛІЙНИК, і Наталія ВОРОПАЙ, і Марина КАПЛЯ, яка виступала в дуеті з відомою сумською співачкою Євгенією БИСТРИЦЬКОЮ.
У серпні 2011 р. у межах одного з обласних молодіжних проектів був випущений диск «Молодь нової Сумщини», куди увійшла й вокальна композиція Злати Огневич «Зозуля» у виконанні Марини Каплі. Сподіваємося, що наступні досягнення цієї молодої виконавиці та всього Народного театру-студії естрадного вокалу «Екстрім» будуть не менш вагомими.
Гурт «Lost Messаge» ще зовсім молодий, існує лише п’ять місяців, але за цей час став уже досить відомим і перспективним. Складається гурт з чотирьох учасників: Сергія ДІДЕНКА, Павла ШЕРЕМЕТА (тексти й музика), Олександра СОЛАРЕВА (креативні ідеї) та Івана МІРОШНІЧЕНКА (організація виступів та генеральна дирекція). Вони живуть у різних містах, але це не заважає їм збиратися й досягати успіху. Після двадцяти репетицій співці «втраченого послання» відіграли декілька концертів у Сумах і Лебедині. У найближчих планах – підкорення Харкова та Львова. Хлопці записали в студії кілька авторських композицій («Грёзы», «Код», «С мечтою», «На системе») і здобули прихильність численних фанатів.
Вони грають у різних стилях (рок, альтернативний рок, rab-core) та прагнуть до цілковитої індивідуальності. Барабани, гітара, бас-гітара, клавіші – провідники цих творчих юнаків «по життю». Вони здатні працювати над удосконаленням гурту день і ніч, тому побажаємо їм плідних і щасливих поривань у їхній справі.
Музика Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка звучить скрізь і полонить усе навколо. Вона – гордість навчального закладу.
0
Комментариев
0
Просмотров
2725
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.