Студенти з усієї України провели у Сумах дві безсонні ночі

ВС 10 мая 2017 в 13:00
Більше 100 студентів із 20 областей України взяли участь у Х Всеукраїнському форумі студентського самоврядування, який відбувся з 4 по 7 травня у місті Суми

У перші два дні студенти стали учасниками 24-годинної СІМуляційної гри. Їх поділили на адміністрацію та органи студентського самоврядування. Кожен мав свою роль та своє завдання, яке він мав виконувати в рамках своєї ролі. «Проблема у тому, що в Україні не має спадкоємності. Ті знання, які мають студенти, в основному, на жаль, вони здобувають самостійно на практиці, а не через досвід своїх колег-попередників», - Костянтин Білик, автор адаптованої СІМуляційної гри, метою якої є навчити органи студентського самоврядування спілкуватися та ефективно взаємодіяти з адміністрацією.

«СІМуляційна гра – це дуже круто, але й одночасно важко: обмежений час, купа завдань, ти дуже втомлений, вирішуєш одну задачу, з’являється наступна і це емоційно важко. Тепер я знаю, що за 24 години можу багато всього зробити», - говорить учасниця із Дніпра Катерина Соломенко.

Завдяки цій грі студенти на практиці самостійно починають розуміти як вирішувати те чи інше питання, наприклад, незаконне відчислення студента або ж де знайти фінансування свого заходу крім бюджету університету.

6 та 7 травня – дні, під час яких до дійства могли долучитися усі охочі сумчани, оскільки відбувався «Компот» - виступи спікерів з різних тем і з різних міст України. Загалом їх було понад 20, тож кожен присутній міг почути те, що саме йому стало корисним. Наприклад, Руслан Рохов – засновник «Школи мерів» говорив про роль студентів у розвитку міста, Інна Совсун - колишній перший заступник Міністра освіти і науки України разом з присутніми піднімала питання освіти, Геннадій Афанасьєв – колишній політичний в’язень розповідав про ціну активної позиції, а Наталія Судакова – головний редактор «Студвей» ділилася своїм досвідом роботи в інтернет-ресурсі. Загалом було понад 20 спікерів.
Також, для учасників була організована екскурсія містом на тролейбусі та тренінг від Британської Ради, в рамках програми «Active Citizens Ukraine», яка разом з Управління молоді та спорту Сумської ОДА профінансувала даний форум.
 
Даша Данілова
48
Комментариев
0
Просмотров
1734
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.