Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

СумДПУ ім. Макаренко: консолідація студентства – це сила!

Вища школа, спецпроект
ВС 29 ноября 2011 в 18:26
Красуня та розумниця студентський ректор СумДПУ ім. Макаренка Анастасія Дунай консолідує зусилля студентства
Автор - Ксенія Косенко, магістрантка Інституту філології СумДПУ

17 листопада – особлива дата для всіх, хто, попрощавшись зі статусом «горемыки-школяра», як співали славнозвісні ваганти, одного вересневого дня удостоївся нести звання мудрого спудея. Скоро ми відзначатимемо Міжнародний день студента, символічне свято студентської солідарності, яка не має меж та кордонів. Уся магія дійства полягає в тому, що лише раз на рік забуваються майбутня сесія, заліки і «хвости», натомість залюбки влаштовуються посиденьки в гуртожитку й запальні вечірки в нічних клубах нашого міста.
А в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка прижилася гарна традиція: щороку 17 листопада ми з друзями... ні, не до лазні ходимо, як герої «Іронії долі» напередодні Нового року, а в будь-який цікавий спосіб вітаємо студентів зі святом від імені студентського самоврядування. Режисура привітального дійства не менш професійна, ніж у славнозвісному фільмі, бо очолює студентське самоврядування нашого університету сумлінна студентка, талановитий організатор і просто красуня Анастасія ДУНАЙ. Це вона два роки тому стала ініціатором створення потужної команди студентських лідерів усіх факультетів та інститутів. І взимку 2009 року ми взялися до клопіткої роботи: розробляли положення, формували структуру студентського самоврядування. А вже навесні зібралося студентське віче, на якому були присутні представники різних факультетських департаментів, щоб затвердити план нашої роботи.
Сьогодні студентське самоврядування нашого університету – це молодь, яка здатна об’єднати навколо себе однодумців, має активну громадську позицію щодо життя свого навчального закладу, прагне вирішувати проблемні питання самостійно, але за підтримки адміністрації. У тісній співпраці всіх підрозділів студентського самоврядування з ректором, проректорами та викладачами в університеті проводиться багато цікавих заходів, які вже стали традиційними та встигли полюбитися багатьом студентам. Це і посвята в студенти, і спортивне змагання «Богатирські ігри», і театралізовані дійства напередодні Нового року й Різдва та інші. Завдяки участі студентського самоврядування наш університет уже декілька років лідирує за кількістю зібраних коштів у благочинній акції «Від серця до серця».
На запитання про те, хто може вступити до лав студентського самоврядування педагогічного університету, відповідає студентський ректор Анастасія Дунай: «Говорять, що варто лише дуже й дуже захотіти, щоб чогось досягти в житті. Так і в студентському самоврядуванні. Потрібно бажання зробити життя студентів яскравішим, прагнення допомагати іншим і просто невичерпне море енергії для втілення своїх задумів. Якщо студент замислюється над питанням: «А чому б не я?», то у нього вже є всі шанси бути в активі. Хто хоче допомагати, працювати, віддаючи всього себе, той може впевнено претендувати на членство в студентському самоврядуванні».
Прекрасна мотивація до дій, чи не так?
0
Комментариев
0
Просмотров
3311
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.