Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Електронна реєстратура в Сумах: що необхідно знати

ВС 30 ноября 2018 в 14:26
Довелось мені на днях звернутися до сімейного лікаря. Договір я уже уклав, код з смс-ки лікарю продиктував, тож все мало бути нормально. Утім, мої сподівання розчинились біля реєстратури. Виявляється, треба ще заповнити один листочок, який дають тут же. При цьому треба мати з собою паспорт, щоб вписати у потрібну графу серію і номер. Крім того, потім працівниця саме з нього вводить дані у комп'ютер.

Виявилось, що цей самий листочок - моя згода на внесення і обробку даних в тій самій електронній реєстратурі. Після цього мені назвали час і відправили до кабінету. Виявляється, тепер - ніяких талонів. Взагалі, це - дуже зручно, якщо ніхто не буде забувати, на яку їм годину.

На вхідних дверях поліклініки я помітив оголошення про цю саму реєстратуру і посилання на сайт. Вдома видалася змога оглянути сервіс. Дійсно, зручно, оскільки можна не просто записатися на прийом до сімейного лікаря, а зробити це заздалегідь, навіть за кілька днів.

Отже, що треба знати тим, хто ще не реєструвався у системі:

- під час наступного візиту до сімейного лікаря візьміть із собою паспорт, щоб пройти необхідні етапи;

- процедура реєстрації (разом із заповненням документа) займе лише кілька хвилин;

- запам'ятовуйте свій час, оскільки тепер талонів немає. Краще записуйте на клаптику паперу;

- якщо ви уже є в системі, можете записуватись на прийом через інтернет. Пам'ятайте, що для користувачів електронної реєстратури виділено обмежену кількість вільних місць;

- тим, хто не має доступу до інтернету чи не вміє ним користуватись (або і те, й інше), не треба хвилюватись: запис через реєстратуру ніхто не відміняє.

1
Комментариев
0
Просмотров
9002
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.