Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Сумський район виділить кошти для організації додаткових рейсів для перевезення військовослужбовців з підшефної частини

Анна Горпинич 10 мая 2019 в 10:00
Мова йде про військову частину, яка базується у Радьківці
Як повідомляє газета “Вісті Сумських громад”, до голови Сумської райдержадмініістрації Геннадія Дорошенка звернулося командування військової частини А-4532 з проханням допомогти організувати два додаткових рейси до села Радьківка, де й базується частина, щоб військовослужбовці могли вчасно добиратися на місце служби та повертатися додому.

Щоб вирішити це питання, 7 травня була зібрана нарада за участю представників військової частини, керівництва Департаменту інфраструктури, компаній-перевізників.

«Більшість наших військовослужбовців мешкають в м. Суми. Багато з них запізнюються на службу через те, що цивільне населення їде на городи та присадибні ділянки. Одного рейсу просто замало. Кожного дня в нас на службу їде 150-180 чоловік. Вони просто не вміщаються в автобус, тому вимушені їхати на таксі, чи кооперуватися з тими, хто їде власним транспортом. Тому ми звернулися до районної адміністрації за допомогою», - доповів заступник командира військової частини А-4532 майор Роман Ждан.

За словами начальника Управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністраціїї Володимира Дудченка, організувати додатковий рейс можливо, але за умови повного відшкодування пільгового проїзду. Адже практично всі службовці – учасники АТО/ООС, тому мають право на безкоштовний проїзд. «У нас є перевізники, готові надати додаткові рейси за умови повного відшкодування пільгового проїзду військовослужбовців. Такі перевезення будуть обходитись 1200 – 1500 грн. на добу, а це до 30 тис. на місяць», - зауважив Володимир Дудченко.

Вирішальне слово у  питанні перевезення військових сказав голова Сумської РДА Геннадій Дорошенко: «Враховуючи, що ваша частина сплачує багато податків в район, ці кошти у нас є». Він дав доручення підлеглим розробити механізм виділення коштів. «На найближчій сесії ми виділимо ці кошти, а поки що ми звернемося до спонсорів, аби наші військові не чекали аж до червня», - додав Геннадій Дорошенко.

39
Комментариев
0
Просмотров
1822
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.