26 березня: що було важливого в неділю у Сумах і Сумській області

ВС 26 марта 2023 в 23:24

Війна з росією


Упродовж дня 26 березня ворог завдав вісім ударів з гармат і гранатометів по Білопільській та Есманській громадах. Неприязнь і злість росіян до Білопільської громади вже сприймаються систематичними і нездоровими. Що сталося, русня? Якась красива дівчина з Білопілля відмовила комусь із вас? Ткнула вам у морду гарбуза? Так це й не дивно. Адже більшість росіян за інтелектуальним рівнем нижча за неандертальців.

Рівно рік тому, 26 березня 2022 року, ЗСУ та інші військові підрозділи наваляли гарячих п...лей "непереможній" російській армії та звільнили від неї місто-герой Тростянець. Слава Україні! Героям слава!

Свята


26 березня - День Національної гвардії України. Сьогодні, коли наша країна переживає найтяжчі випробування, у нашому суспільстві відбувається небачений процес, значення якого неможливо переоцінити. Подібно до того, як із вуглецю виникає алмаз, так з українських воїнів народжується українська гвардія. Віримо і славимо наших безстрашних гвардійців!

Культура


Учень ДМШ №2, юний бандурист Ілля Прокопов взяв участь у Всеукраїнському конкурсі талантів "DOBRO-FEST" (Київ) і став володарем диплома І премії в номінації "Народні інструменти". Вітаємо з перемогою, Ілля!

Джерела: Сумська обласна військова адміністрація, Сумська міська рада, ОК Північ

46
Комментариев
0
Просмотров
1086
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.