21 березня: що трапилося у Сумах та на Сумщині

ВС 21 марта 2023 в 23:17

Війна з росією


У ніч з 20 на 21 березня та вранці російські війська 14 разів обстріляли з артилерії та мінометів чотири громади: Білопільську, Есманську, Новослобідську та Середино-Будську. На щастя, обійшлося без втрат.

Упродовж дня 21 березня ворог завдав 97 ударів з артилерії, БпЛА, гранатометів і мінометів по семи громадах: Білопільської, Великописарівської, Есманської, Новослобідської, Свеської, Середино-Будської та Юнаківської. Обійшлося без жертв і руйнувань.

Події


Сумська область візьме участь у IX Всеукраїнському форумі взаємодії та розвитку, який відбудеться 29-30 березня в онлайн-форматі. Завдання форуму - встановлення сталої взаємодії суспільства, медіа, бізнесу, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з метою соціального розвитку громад, Тема цьогорічного форуму "Залучення молоді до відбудови України, плани та пріоритети на 2023 рік".

Культура


Вокальний ансамбль "Співаночки", до складу якого входять учні ДМШ №2, успішно виступив у Міжнародному багатожанровому онлайн фестивалі "ANCONA FEST", що проходив у м. Анкона (Італія), - став лауреатом ІІ ступеня в номінації "Вокальний жанр".

21 березня в сумській міській галереї відкрилися одразу дві виставки: "Завітала" та "Шовкова безмежність барв". Детальніше про виставки читайте в новині "21 березня в сумській міській галереї відкрилися дві чарівні виставки ". http://www.vsisumy.com/news/kultura/21-bereznya-v-sumskiy-miskiy-gal Сумчан запрошують відвідати виставки та насолодитися мистецтвом художньої фотографії та батика.

Джерела: Сумська обласна військова адміністрація, Сумська міська рада, ОК Північ

37
Комментариев
0
Просмотров
1319
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.