Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

1 лютого: що трапилося в Сумах та в Сумській області упродовж цього дня

ВС 02 февраля 2023 в 12:43

Війна з Росією


Протягом дня 1 лютого російські війська завдали близько 130 ударів по території чотирьох прикордонних громад Сумщини: Білопільській, Великописарівській, Есманській та Шалигінській. Обстрілювали з мінометів та кулеметів. Вночі росіянам не спалося: чи страшні сни наснилися, чи горілка була як вода – ворог знову відкрив вогонь по Білопільській та Есманській громадах. Усього було зафіксовано 24 прильоти: стріляли з кулеметів та АГС (станкового гранатомета). Обійшлося без жертв та руйнувань.

Медицина


Відомо, що сучасне якісне екіпірування необхідне не лише нашим воїнам, а й медикам, яким нерідко доводиться бувати в епіцентрі бойових дій, витягуючи з-під вогню поранених. Днями до Сумської області було доставлено 130 спеціалізованих бронежилетів першого класу захисту для працівників швидкої допомоги.

Ще до медичної теми: міська дитяча клінічна лікарня забезпечена киснем, який може знадобитися під час лікування хворих на ковид.

Допомога населенню


У Департаменті соціального захисту продовжують надавати гуманітарну допомогу (продуктові набори, дитяче харчування) наступним категоріям городян:

  • членам сімей загиблих на фронті;
  • у яких пошкоджено житло внаслідок ворожих авіаударів;
  • дітям із малозабезпечених чи багатодітних сімей, дітям, які втратили одного годувальника або мають інвалідність.

Джерела: Сумська обласна військова адміністрація, Сумська міська рада

16
Комментариев
0
Просмотров
1271
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.