Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Нотатки подорожнього. Я, кум і безвіз. Частина 3. (Фото)

ВС 20 января 2018 в 15:00
Сумчанин Віталій Ященко розповідає про свою несподівану подорож Європою на вантажному автомобілі

Сьогодні почалась робота. Ну як робота... У кума робота, а у мене витрішки  :) Звичайно, допомагаю йому там, де можу - подай, потримай... Каже: "Ти у мене, як карманний китаєць - працюєш за їжу" :)

Перше завантаження в західній частині Варшави - будівельні ліси якоїсь реставраційної компанії. Повеземо на Балтику в м.Колобжег.
Цікаве для мене спостереження: виявляється є стільки технологічно-уніфікованих речей... Ширина автопричепа, ширина будівельних лісів, ширина якої-небудь тари... Виявляється, все продумано, все співпадає в потрібній кількості. Все не просто так.Тепер про автомобіль. П'ятиосний, 12-колісний, 17-метровий малючок IVECO STRALIS 500, вага якого може досягати 40 тон... Мені до цього ніколи не доводилось їздити в такому. Що сказати... Все для людей. Все зручно і комфортно. Високі крісла з електронним регулюванням всього, чого завгодно, комфортна температура в салоні, два спальних місця, як у вагоні - верхня і нижня полиця. Комфорт підтримується настільки, що в салоні на підлозі абсолютно чисті килимки і взуття залишається скраєчку на порозі. І так робить більшість водіїв - керують машиною босі. І я, звісно, теж так роблю.Купа всілякої електроніки: для контролю робочого часу водія, для автоматичної сплати за проїзд по платним автошляхам, навігаційні прилади (без них нікуди), причому зі спеціальними картами для вантажівок, бо їм не завжди можна їхати туди, куди і всім. Цікаве відчуття, коли ти їдеш і бачиш дорогу з висоти трьох метрів!На жаль сьогодні Варшаву ногами не спробую - графік не дозволяє. Тільки, як казав товаріщ Саахов "із окна пєрсонального автомобіля". Але кум наказав не перейматись і пообіцяв, що Варшава у нас не останній раз  :)Європейські автомагістралі - це окрема тема. Якість покриття вражає. Як колись сказав один знайомий: "Таке відчуття, що ти стоїш, тільки швидко". Ще вразили мости для тварин на лісових ділянках магістралі. На них природне покриття, можуть рости дерева. І тварини знають, що переходити через дорогу треба тільки там, бо в інших місцях огорожа. На фото саме вони.

І це я бачу тільки Польщу. Здогадуюсь, як буде в Німеччині або Нідерландах.
Пішохідні переходи в населених пунктах, через які проходить траса, виділені окремо. Вони добре освітлені, є всі необхідні знаки з підсвіткою і світлофор, які живляться сонячними батареями!Вже в багатьох місцях я бачив вітряки. Їх досить активно використовують.

Далі буде...

Попередні нотатки читайте тут

Частина 1

Частина2
 
0
Комментариев
0
Просмотров
1346
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.