Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Виставку фотографій на міську тематику презентував у Сумах Володимир Семерня

Анастасія Літвіненко 28 августа 2019 в 16:46
22 серпня увазі глядачів на площі Театральній у місті Сумах фотохудожник Володимир Семерня презентував серію своїх робіт на міську тематику. Це своєрідний колаж, який являє собою мікс стилів та відображає певні сторінки життя улюбленого автором міста Суми та миті, в які його фотокамера закарбувала портрети людей у різних життєвих ситуаціях.

Зокрема, на його фотографіях можна побачити бабусь, які лагідно посміхаючись розмовляють на лавочці; спортсмена, який здійснює ранкову пробіжку; фотохудожницю Наталю Говорухіну, яку рікша разом з її знайомим, що розмістився поряд з нею, везе по міській площі. Крім того, увазі глядачів було представлено вид Сум з висоти пташиного польоту на фоні грозових хмар. При цьому автор у своїх роботах велику увагу приділяє найменшим деталям. Зокрема, світлу у віконцях будинків. А ще на вернісажі можна було побачити емоції людей, закарбовані об’єктивом фотомитця. Це і сповненні натхнення і експресії обличчя вуличних музикантів, які виступають на Соборній площі; і дівчат на конях у гусарських костюмах, мовби екскурс в минуле.

Загалом всі роботи фотохудожника яскраві, незвичні та неординарні, сповнені барв життя та любові автора до рідного міста. Кожному з відвідувачів цього невеличкого, імпровізованого вернісажу вони подарували гарний настрій і піднесені емоції. То ж будемо з нетерпінням чекати на нову зустріч з Володимиром Семернею, який своїми роботами дарує відчуття прекрасного кожній людині.

33
Комментариев
0
Просмотров
9505
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.