Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Відомий український письменник презентував у Сумах "Третій фронт"

Наташа Акулова 03 октября 2016 в 15:00
Владислав Івченко представив на суд сумчан свою десяту книгу
Пригодницько-фантастичний роман був написаний ще навесні 2015 р. Дизайнером обкладинки є Андрій Ярмоленко, редактором - Олександр Стукало. Саме видання відрізняється від попередніх багатством ілюстрацій."Книга - про війну, яку ніхто не бачить. Це війна в незвичному антуражі. Це війна ідей і національно значущих мемів проти національно значущих мемів. Мета написання - перемога наших солдат на війні. У мене є невидана енциклопедія людського жаху - "100 чудовиськ України". Чудовиська у книзі не існують самі по собі, а залежать від підтримки на енергетичному рівні. Головний герой свідомо стає другорядним і прирікає себе на смерть заради ідеї. Це - Владюша Баркончалаба. Він невисокого зросту, побитий життям, вивчав чудовиськ України на науковому рівні, хотів вразити світ, але його сприймали у суспільстві, як хворого. Він -  тоталітарно мислить: зосереджений на поділі світу, у нього чітко все поділене на "біле і чорне".

"Третій фронт" можна придбати у «Книгарні Є!». Книга коштує 159, 25 грн.

На думку автора, саме таких потребує ментальність людей під час війни. А межі реальності - дуже умовні.На цьому сюрпризи від відомого письменника не вичерпуються. Уже 15 жовтня в Сумській міській галереї Владислав презентує книгу "Одного разу на Дикому Сході".

Досьє
Владислав Івченко
український письменник, журналіст.
За освітою економіст (закінчив СумДУ)
Пише з 1998 р., від 2004 г. — переважно українською.
Дипломант конкурсу «Коронація слова-2009», володар третьої премії «Коронації слова-2011», дипломант конкурсу «Коронація слова-2012». Володар премії гостросюжетної літератури «Золотий пістоль» конкурсу «Коронація слова-2013». Отримав третю премію конкурсу "Коронація слова-2014". Влітку 2014 року став переможцем конкурсу "Новела по-українськи".
Роман "2014" став переможцем премії "Літакцент року-2015" у номінації "Проза".


Наталія САМОЛЮК
45
Комментариев
0
Просмотров
2841
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.