Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

У Сумах відбувся концерт до Дня сім’ї

Анастасія Літвіненко 31 мая 2019 в 16:00
26 травня у нижньому храмі Троїцького собору відбувся традиційний концерт до Дня сім’ї в Україні. Це - міжнародне свято, засноване Генеральною Асамблеєю ООН. Воно відзначається восьмий раз. Щороку вибирається певна тема, перш за все для залучення уваги людства до проблем сім'ї.  Ведучим концерту став Президент клубу авторської пісні «Булат» Ігор Добровольский. У ньому прийняли участь талановиті музиканти, поети, барди міста Суми.

Зокрема, камерне тріо скрипалів, душевно виконали класичні композиції. Одна з них з репертуару Джо Дасена «Єлисейські поля» торкнулася струн душі кожного з присутніх. Духовністю і світлими добрими почуттями були наповненні і музичні композиції театру поетичної пісні «Ля Шансон»,  які у дуетах, тріо і квартеті  подарували глядачам цілу палітру філософських пісень. До цієї ж тематики долучилася Алла Титаренко, яка виконала пісню з репертуару  Булата Охуджави, що є актуальною і в наш час, оскільки  присвячена  темі життєвих людських цінностей і пороків. Крім того,  по – справжньому до сліз в очах у своїй музичній композиції передала вона і тему важкої жіночої долі.  Ця пісня дивним і досить пророчим образом перегукується  з піснею «У тих небесах» Олени Касьян, яка в теперішній час бореться з важкою хворобою.  Цю життєву  і філософську композицію з неймовірним теплом заспівала Євгенія Торопова. А Ольга Козаченко порадувала присутніх рядками гумористичної композиції «Лікуватися» , а також подарувала пісню з репертуару Олени Касьян, яку супроводжувала грою на гітарі та  мелодійною і  такою, що торкається душі мелодією скрипки, на якій майстерно заграла Вікторія Грицай. Також зворушливо проспівав «Заховається сонце» на життєву тему наймолодший учасник концерту Ілля Лазаренко.

Яскравим доповненням святкового дійства стали виступи сумських поетів, як вже відомих, так і молодих. Серед них своєю віршованою творчістю поділилася голова Сумської організації НСПУ, поет Тамара Герасименко, яка прочитала сповнені любов’ю і ніжністю рядки, присвячені  зовсім маленьким діточкам. Один з них, вірш – лічилочка, а інший «Урок під мостом» навчає діточок правилам дорожнього руху.  Вони стали своєрідним подарунком не тільки до Дня сім’ї,  а  й до Міжнародного дня дітей, який наближається.

Філософськими віршами на життєву тематику поділилися з присутнім молоді поети Андрій Катрич та Даша Майборода, яка       прочитала  вірші  «Надія», «Пасха»,   «Батьку».   Андрій Катрич презентував присутнім свою любовну лірику. Світлі, духовні і  неймовірні філософські вірші – роздуми  прочитав відомий сумський поет і бард Ігор Касьяненко. У його виконанні прозвучали поетичні рядки  «Сім чудес», які він присвятив життєвим цінностям, що є головними для кожної людини. А вірш «Листопад» занурив  присутніх  у атмосферу цього осіннього місяця. Своїми поетичними строками поділилися також поети Віталій Меланич і Світлана Петренко. Зокрема, Віталій подарував вірш «Про село», присвячений тому, що зараз в Україні вони фактично вимирають, чим зворушив кожного з присутніх. Крім того, він чуттєво виконав поетичні рядки «Сім’я». А на завершення Світлана Петренко подарувала усім свого «Сонячного зайчика» і душевний вірш про сім’ю.     

Цей захід благодійний і наприкінці нього кожен з присутніх долучився до збору коштів онкохворій Даші Селиховій. Завдяки небайдужим людям цього разу вдалося зібрати 1420 гривень. До цієї благодійної справи може долучитися кожний, перерахувавши кошти на рахунок для Селихової Даші, яка лікується від онкозахворювання. 

Реквізити  для надання допомоги: Приватбанк 5168 7551 0675 1171, отримувач - Селихова Марина Олегівна (мама).

 
0
Комментариев
0
Просмотров
4227
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.