Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

У Сумах відбувся фестиваль супергероїв

Анастасія Літвіненко 15 июля 2019 в 17:00
6 липня вперше у Сумах відбувся яскравий фестиваль супергероїв. Протягом усього дня на декількох локаціях міста: Альтанка, пам’ятники Харитоненку та Цукру;   у дитячому парку і на Театральній площі на гостей заходу чекали різноманітні конкурси та розваги; також були представлені фотозони, де кожний бажаючий  міг сфотографуватися. Крім того, проводились спортивні змагання  та працювали тренажери. Діти мали можливість придбати комікси, присвячені супергероям, і створити власні, а також в ігровій формі долучитися до вивчення англійської мови. До того ж, для малечі працювали веселі аніматори і карколомні квести. А ще  кожен міг безпосередньо перевтілитися у супергероя за допомогою аквагриму, а також  подивитися stand-up шоу, навчитися сучасним танцям і пограти у «Мафію», відвідати майстер-класи з малювання та різних видів спорту і послухати наживо виступи музичних колективів. При цьому усі бажаючі могли долучитися до розробки стратегії покращення міста.

У рамках фестивалю також працювали різні арт-зони, відвідати які мали можливість не тільки діти, а й дорослі, та подивитися за роботою художників, які пишуть картини про фестиваль і побачити виставку «Супергерої Сумщини».  Увазі присутніх було також представлено виступ ансамблю живих статуй і ходулістів «Artel myth», а також ростових ляльок. По закінченню фестивалю відбувся концерт одних з найкращих сумських гуртів на Театральній площі.

Фестиваль супергероїв тривав цілий день і зібрав безліч сумчан та гостей міста. Він став яскравим прикладом, як весело  і по-справжньому  цікаво провести уїк-енд, як всією родиною, так і з друзями.

Дмитро Стриженок, директор спортивного клубу B-tone:
«Ми представляємо на даному фестивалі сектор спорту  і показуємо людям нові напрямки  та нове обладнання саме у спорті. Взагалі, мета цього заходу - висвітлити всіх героїв нашого міста, які розвиваються у цьому напрямку, а також у творчості (малюванні, музиці і т. і.) та прославляють наше місто і область на теренах України, та створити комікси, в яких вони будуть представлені, оскільки наша країна повинна знати своїх героїв у обличчя. На цьому фестивалі виступлять чемпіони України по гірьовому спорту, які сьогодні будуть встановлювати рекорд країни. Крім того, ми презентуємо наш спортивний клуб, і я проведу для усіх бажаючих авторське безкоштовне тренування. До речі, я також є майстром спорту з вільної боротьби і захищаю честь нашої області на всеукраїнських змаганнях. А ще на відвідувачів нашого сектору чекають майстер-класи по сайклингу, кросфіту і по боксу, на якому два тренери представлять своїх спортсменів, а також пройдуть  конкурси, за результатами яких будуть розіграні призи».

Руфіна Счаслівцева, організаторка фестивалю супергероїв:
«Ми створили кіноплатформу і об'єднуємо молодь для того, щоб вони вчилися бути відповідальними і творчими, розвивалися у будь-якій сфері  та створювали такі події, як цей фестиваль. У нас взагалі ідея займатися промоцією наших талантів, нашого міста і Сумської області. Фестиваль супергероїв демонструє те, що ми сильні і в туризмі, і в спорті, і в  творчості, а ще у нас дуже багато талановитих дітей та молоді, які можуть змінювати світ на краще. Програма фестивалю - різноманітна. Вона включає в себе: живу музику – будуть грати різні інструменти (і на скрипці, і на домрі, і на гітарі), а також будуть виступати виконавці власних пісень і кавергрупи. Біля альтанки відбудеться  виставка спортивного обладнання і пройдуть майстер-класи з гірьового спорту, сайклингу та інші. Потім у нас працюватиме алея  художників, аквагрим, комікс-зона з комікс-маркетом, а також  фудзона. А ще о 19 годині біля Сумського театру драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна відбудеться концерт, на якому будуть співати кращі гурти Сумської області. Цей фестиваль проходить у Сумах вперше та сподіваємося, що він стане традиційним і відбудеться в наступному році.  Взагалі-то подібний фестиваль «Комікон» проходить у Києві. Проте у нас він розрахований не на популяризацію коміксів, а на  популяризацію Сумщини через комікси. На афіші й на банері у нас є свій супергерой, і ми будемо створювати з ним комікси. А ще будемо вигадувати супергероїв, а також згадувати історію і реальні герої теж будуть. Цей фестиваль буде цікавим як дорослим, так і малечі, оскільки в його програмі передбачені заходи на будь-який смак. Однією з ключових задач було залучити молодь до організації заходу, вони мені дуже допомагали, це - команда кіноплатформи, і сьогодні вони також відповідальні за проведення заходів. І сьогодні саме вони разом зі мною та командою виступають головними організаторами фестивалю.Ми надзвичайно вдячні нашим партнерам, завдяки їх допомозі ми влаштували фестиваль, також соорганізаторам заходу - Сумській обласні державній адміністрації за фінансову підтримку.».

0
Комментариев
0
Просмотров
6903
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.