Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

У Сумах представили фільм «Жіночі обличчя революції»

ВС 22 февраля 2019 в 19:52
20 лютого у Агенції промоції «Суми» переглядом  48 хвилинного  фільму  Наталії  П`ятигіної,  виробництва 1+1,   під назвою «Жіночі обличчя революції» вшанували пам'ять героїв Небесної сотні. Він був  знятий після Революції гідності у 2014 році.

У  фільмі  йдеться про долі п’яти жінок. Всі вони різні за професіями і за віком. У кожної героїні є своя власна барикада, яку вона не може залишити і понині, оскільки Майдан змінив їх життя назавжди. Серед них Ірина Гурик – мати героя Небесної сотні 19-річного Романа Гурика, який  загинув у лютому 2014 року від пострілу снайперу. Його доля тісно переплелася з долею іншої героїні фільму – активісткою Автомайдану Шурою Рязанцевою, для якої він став янголом-охоронцем, врятувавши її, коли вона витягувала з-під куль хлопця,  потрапивши  під приціл снайпера. Крім того, вона поділилася своєю історією Майдану про те, як  вивозила поранених на власній машині і зрозуміла, що представляє собою  війна. Інша героїня – Євгенія Янченко – розповіла про те, як  не змогла залишитися осторонь, а пішла у якості волонтера-медика разом з чоловіком Андрієм Янченко, сотником 42-ї сотні «Львівська Брама» на Майдан. Цікавою є розповідь студентки, активістки  Євромайдану Діани Гербе про кохання до героя Небесної сотні Сергія Нігояна, який загинув  під час Революції гідності, але залишився в її пам’яті навічно. Окремою історією є розповідь матері солдата внутрішніх військ Ольги Патлатенко, яка  вважала свого сина зрадником і приїхала на Майдан вмовляти його  відмовитись від служби і не стріляти у беззахисних людей. Її слова і єдність учасників Майдану змінили його погляди. На підтвердження цього він став одним із захисників адміністративної будівлі в Харкові від проросійських прибічників у березні 2014 року. Наприкінці стрічки  Ольга Патлатенко зазначила про те, що зараз вона пишається  своїм сином. 
Фільм супроводжували документальні кадри, які відтворювали події Революції гідності, і музичні композиції гурту «Океан Єльзи». Герої, про яких йдеться у стрічці,  назавжди  увійшли в історію України і закарбувалися у серцях кожного українця. У цей вечір до його безкоштовного перегляду долучилися 15 людей. Проте, цей фільм вартий того, щоб його подивився кожний і склав власну думку про ті події.

Підготувала: Анастасія Літвіненко

43
Комментариев
0
Просмотров
1606
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.