Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Ірен Роздобудько презентувала у Сумах новий роман "Тут і тепер" під музичний супровід барда Ігоря Жука (Фото+видео)

Наташа Акулова 22 ноября 2016 в 14:00
13 листопада у Сумську міську галерею внесли нотки паперового оптимізму і бардовської пісні відомі Ірен Роздобутько й Ігор Жук. Захід, організатором якого є Ігор Добровольский, розпочався з презентації нової книги Ірен "Тут і тепер" (Нора-Друк, 2016), а завершився піснею під гітару у виконанні Ігора Жука, продажем книг з автографами і фотографуванням усіх бажаючих разом із письменницею.Навесні цього року, поки ще тривала робота над книгою, у студії «Громадського радіо» авторка розповідала, що коли вони з Ігорем Жуком були в Америці, Ірен захотілось відійти від її попередньої книги "Ґудзик" і написати легкий позитивний роман про чотирьох подруг з дитинства (від першого класу і до 35-ти років). Вона казала, що писала "навіть на коліні в блокноті", сподівалася скоро закінчити, але хотіла ще розвинути характери і "погратися" зі словом. Зараз шанувальники її творчості  можуть оцінити результат, придбавши книгу. На тлі роману - квартет жіночих доль, різних граней Жінки.

Письменниця говорить:
- Конкретних прототипів у персонажів немає. Це загальний образ, щось від одного, щось від іншого. Частково це мої подруги, частково це я.

У сюжеті опосередковано простежується тема війни, насамперед у протиріччі поглядів двох персонажів - кримської татарки Ельміри і радіоведучої Жені із проросійськими поглядами.

На запитання про патріотизм у книжках і його необхідність у наш час, авторка відповіла:
- Я думаю, що всі мої книжки, починаючи з першої - патріотичні. Але я не люблю ломового патріотизму. Я не можу, як деякі письменники, майоріти, мов прапор, і спонукати всіх кричати: "Ура!". Я живу на метафорі, і книжки мої метафоричні. Мені цікаво показувати як живуть люди, їх характери, а не закликати до чогось. Я вважаю, що в кожній моїй книзі є любов до слова.То як прожити своє життя, не перетворивши його на існування? Де знайти підтримку, віру в себе, сили, щоб взятися за кермо власної долі? Що є свобода? Книга не відповість на ці чи інші ваші запитання, але вона висвітлить моменти життя звичайних жінок, які також зіштовхнулися з ними. Кожен у ній знайде щось для себе.


https://youtu.be/97O2yJRD42E


Ігор Жук ділиться своїми враженнями: "Мене приваблює ця книга, по-перше, добром, яке її пронизує. Ірен захотілося написати позитивну книгу,хоча там є багато важких і складних моментів, переживань, трагедій. У ній добре й чітко прописані кращі людські якості, а це те, що мені здається дуже цінним. Це книга про кохання перш за все і про ті труднощі, через які ми проходимо до того моменту, коли по-справжньому починаємо розуміти що таке Любов".
 
Ірина Білик

Фото с Фейсбук Игорь Добровольский
https://www.facebook.com/profile.php?id=100014104145695&fref=ts

 
38
Комментариев
0
Просмотров
17423
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.