Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Гурт "Один в каное" дасть єдиний концерт у Сумах (Афіша)

Наташа Акулова 01 марта 2018 в 17:00
Супер-новина для шанувальників небанальної української музики! Гурт "Один в каное" презентує свій новий альбом і незабаром сколихне нашу тиху річечку своєю потужною енергетичною хвилею!

Концерт у м. Суми в рамках всеукраїнського туру відбудеться 5 березня у Палаці культури СНВО.

Нестандартна історія гурту демонструє, як музика, що відмовилась від атрибутів та стереотипів відчизняного музичного бачення, знаходить свого слухача та збирає повні зали прихильників.

Гурт "Один в каное" утворився у 2010-му році у Львові, тоді ж музиканти зіграли свій перший сольний концерт, після чого почали активно гастролювати, знані як гурт без жодних студійних записів. Гурт побував із сольними концертами у більшості великих міст України, виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Росії, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях. Сучасний склад колективу творять вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та сесійний барабанщик Ігор Дзіковський.

У 2016-му році "Один в каное" випустив дебютний альбом, який вмістив у себе творчий доробок музикантів за шість років існування.Зараз гурт готує новий повноформатний альбом, вихід якого запланований на початок 2018-го року.

Нове музичне звучання, тексти як досвід та філософський підхід до усього уже звучать за зачиненими дверима.
Тож 5-го березня в Палаці Культури (колишній БК "Фрунзе") гурт "Один в каное" зіграє для своїх сумських слухачів музику, якої ніхто ще не чув!

Квитки тут: https://www.facebook.com/events/564455287234029/
2
Комментариев
0
Просмотров
949
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.