Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

BENITO GONZALEZ TRIO (США) у Сумах!

ВС 02 апреля 2019 в 15:58
До Міжнародного дня джазу – фантастичні музичні новини для сумчан! До нашого міста їде двічі номінант Греммі BENITO GONZALEZ TRIO з Нью-Йорка, США! Яскрава, харизматична, глибока та пристрасна музика звучатиме для вас 21 квітня у Сумській обласній філармонії.
Концертом у Сумах американські музиканти розпочнуть свій український тур, організатором якого виступила Майстерня творчих ідей "Urban Lys" за підтримки ХІХ Міжнародного фестивалю сучасної імпровізаційної музики "JazzBez". Співорганізатор концерту у Сумах – Сумська обласна філармонія.Відкриватимуть концерт 21 квітня улюбленці місцевої публіки Jazz-fusion-band "Aramis". А наприкінці виступу нью-йоркських гостей музиканти обіцяють подарувати спільний джем-сейшн.

Тріо відомого піаніста венесуельського походження Беніто Гонсалеса з Нью-Йорка (США) вперше виступатиме в Україні. Хоча сам Гонсалес уже неодноразово тут грав і навіть встиг зачарувати сумчан під час минулорічного JazzBez у складі ArkOvruckiNewYorkTrio. Щоправда, у власному проекті, що до речі, існує вже багато років та чимало концертує по світу, Гонсалес розкривається з абсолютно іншою силою. Хто був на концерті у грудні і чув це музичне цунамі, той неодмінно захоче скупатися у ньому ще. Особливо враховуючи таку міцну та злагоджену ритм-основу колективу. Отож, окрім Гонсалеса, до складу тріо входять відомий американський контрабасист EssietOkonEssiet і молодий італійський барабанщик AlessandroD'Anna.

Ще доволі молодий Беніто Гонсалес уже встиг двічі номінуватися на Греммі за багаторічну співпрацю та спільні записи із легендою джазової сцени КенніГарретом. За словами видання JazzTimes, він є «одним із найкращих нових джазових піаністів». Народжений у родині венесуельських виконавців народної музики, Беніто Гонсалеc завжди з повагою ставився до своїх традицій. Поєднання рідних ритмів та елементів джазового мейнстріму зробили цього пристрасного виконавця улюбленцем публіки в усьому світі.

Беніто Гонсалес визнаний багатообіцяючим піаністом і композитором завдяки успішному дебютному альбому «StartPoint» (КрісченМакБрайд, АнтоніоСанчес, РенеМаклін, Рон Блейк) і першої премії на головному американському конкурсі джазових піаністів (GreatAmericanJazzPianoCompetition, 2005). Другий альбом «Circles» (Рон Блейк, МайронВелден, Азар Лоуренс, КрисченМакБрайд, Джефф "Tain» Веттс), що здобув величезну популярність серед шанувальників джазу, демонструє ґрунтовну особисту роботу, оскільки Гонсалес з'являється в ньому як лідер і прекрасний імпровізатор. Увагу критиків Беніто привернув своєю роботою над альбомом КенніГарретта «SeedsfromtheUnderground», який отримав номінацію на премію Grammy. Після майже семи років гастролей із КенніГарреттом, Гонсалес додав до своєї скарбнички виступи на численних фестивалях і в міжнародних джазових клубах.

Багатонаціональні таланти привели піаніста до частих записів і виступів із різними відомими музикантами (КертісФуллер, Фараон Сандерс, БоббіХатченсон, ІгнасіоБерроа, РойХаргроув, Стів Турре, T.K.Блю, Ніколас Пейтон, ДжекіМаклін та багато інших). Беніто також був музичним директором декількох венесуельських виконавців.

До України Тріо Беніто Гонсалеса приїздить у рамках світового туру на підтримку щойно записаного альбому-триб’юту “PassionReverenceTranscendence”. Це пристрасна та зосереджена присвята одному з найвидатніших піаністів в історії джазу – МаккоюТайнеру. Свіжий альбом, на думку американських критиків, - це аж ніяк не черговий триб’ют одному з видатних музикантів. Тріо глибоко переосмислює музику Тайнера, залишаючи його на першому плані та водночас «оселяючись» поруч із ним на тій особливій території сучасних джазових майстрів.

Склад тріо:
Беніто Гонсалес – фортепіано
ЕссіетОконЕссіет – контрабас
АлессандроД‘Анна – ударні

39
Комментариев
0
Просмотров
3185
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.