Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Диана Кириченко: "Фрунзенських захисників Вітчизни зі святом привітали літератори Сумщини"

Сумщина творческая. Культура и искусство
Андрей Поляков 22 февраля 2012 в 14:42
В оригінальний спосіб поздоровили працівників Сумського НВО ім. Фрунзе із Днем захисника Вітчизни учасники Сумської обласної літературної студії «Літ-ра.com», у «лавах» якої перебуває і чимало фрунзенців. Власне, напередодні свята вони завітали на нараду профспілкового активу ПАТ, де познайомили присутніх зі своєю творчістю, присвяченою військовій тематиці і не лише.
За словами ідейного натхненника студії, члена спілки письменників України Андрія Полякова, попри те, що літературний проект існує не так багато часу, до нього приєдналося уже багато творчих особистостей. Чимало серед них і тих людей, хто має або мав безпосереднє відношення до підприємства.
Власне, цього разу привітати заводчан пришли Володимир Коваленко, Олександр Ліщінський, Євген Ізмалков. Їх мистецькі поздоровлення аудиторія сприйняла дуже радо.
Наприкінці зустрічі Андрій Поляков додав, що сумські машинобудівники, які захоплюються поезією і прозою, можуть приєднатися до «Літ-ра.com», а ще, якщо буде бажання, студійці готові приходити в гості до фрунзенців і читати свої мистецькі проби пера. «Така традиція існувала раніше. Думаю, сьогодні є сенс її відродити», – зазначив керівник проекту.

Фото: Денис Завгородний

Слева на право: Евгений Измалков, Владимир Коваленко, Андрей Поляков  и Александр Лищинский.

 
3
Комментариев
0
Просмотров
4972
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.