Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Онлайн-школа професійної майстерності «Бібліотеки Сумщини в реаліях війни»

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека 26 октября 2022 в 15:12
26 жовтня в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці на платформі Zoom відбулося заняття онлайн-школи професійної майстерності «Бібліотеки Сумщини в реаліях війни» до якого долучилися близько 50 представників бібліотечної спільноти області.
Головна мета заходу – не тільки обмін новітнім досвідом, напрацюваннями, методиками з метою вдосконалення роботи в теперішніх реаліях, а й підтримка колег в цей надзвичайно складний час.
З вітальним словом до бібліотечної спільноти області звернулися начальник управління культури Сумської обласної державної адміністрації Олена Мельник та виконуючий обов’язки директора обласної універсальної наукової бібліотеки Валентина Кальченко.
Модератор заходу – заступник директора обласної універсальної наукової бібліотеки Світлана Острога, підготувала презентацію «Трансформація бібліотечної  діяльності у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці у воєнний час».  Спеціалісти науково-методичного відділу   проаналізували стан справ в бібліотеках області, їх волонтерську діяльність, роботу з надання допомоги ВПО, нові послуги тощо. Були надані рекомендації з планування роботи бібліотек на 2023 рік. Особливу увагу звернула на нові напрямки роботи, нові послуги, що стали актуальними під час війни.
Для бібліотекарів області було представлене практичне заняття з медіаграмотності та медіаобізнаності.
Директори публічних бібліотек Тростянецької, Охтирської, Чернеччинської територіальних громад, Роменської бібліотеки імені Йосипа Дудки та Сумської міської централізованої бібліотечної поділилися досвідом волонтерської, соціальної, психологічної та інформаційної підтримки жителів громад бібліотечними закладами.


 
1
Комментариев
0
Просмотров
337
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.