Реклама на сайте Всі Суми: (0542) 77-04-78 vsisumy@gmail.com

Формула успіху

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР
Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ВІТтЕР 23 января 2020 в 12:04
Як обрати професію, яка стане справою на все життя, зробить людину успішною і щасливою? В чому заключається формула успіху? Як організувати перспективний бізнес в Україні?
Про це мова йшла в бібліостудії, організованій відділом документів з природничих і аграрних наук для студентської молоді коледжу СНАУ разом з фахівцями обласної служби занятості. Заступник начальника відділу профорієнтації Сумського обласного центру  зайнятості Кульгов Роман Миколайович в своєму виступі з презентацією «Живи і працюй в Україні!» зорієнтував молодь на можливість організації і розвитку трудової діяльності на батьківщині. Бібліотечні працівники на конкретних прикладах успішного підприємництва в Україні і Сумській області довели молоді, що перспектив для розвитку агробізнесу у нас достатньо, а провідний фахівець служби зайнятості показав шляхи, як це зробити. Мова йшла про нашого земляка з Липової Долини – відомого машинобудівника і бізнесмена – Анатолія Кобзаренка;  про Анатолія Патія з Київщини та його унікальну екзотичну плантацію; про Тараса Ложенка з Київщини – художника, який занурився у «молочний вир» і «творить» сири та ін.
Поради та змістовна і корисна інформація нікого не залишила байдужим. Молодь активно відгукнулась на обговорення важливих питань, що підтверджує актуальність проблем профорієнтації, працевлаштування та підприємництва.
Перегляд літератури «Бізнес, як і життя, потребує руху», підготовлений бібліотекарями відділу, доповнив інформативний об’єм.
Довгий шлях починається з першого кроку. І ми маємо надію - участь в бібліостудії спонукає  завзятих і амбітних молодих людей до роздумів і допоможе зробити перший крок до успішного бізнесу.
То ж малюйте своє життя яскравими фарбами!

 
1
Комментариев
0
Просмотров
243
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.